دانلود بازی Overdungeon + Update v1.1.204 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Overdungeon سعی کرده تا سبکی کاملا جدید از بازی های کارتی درلحظه (Real-Time) را استفاده کند که ترکیبی هنرمندانه از المان های روگ-لایک، دفاع از قلعه و کارت گیم را در خود جای داده است و مملوء از المان های تصادفی با گیم پلی کاملا ساده می باشد. برای اینکه بتوانید دشمنان گوناگون را شکست دهید و سیاهچاله را از آن ها پاک کنید، باید گستره ای از بهترین کارت ها را داشته باشید! کارت های شما عناوین متعددی از قبیل حیوانات، سازه ها، جادوها، تله ها و … را شامل می شود و با انتشار آپدیت ها گوناگون بازی و هم چنین پیشروی در گیم پلی، به تنوع آن ها اضافه خواهد شد. هرکارتی با قابلیت های ویژه ای که دارد، می تواند تفاوتی اساسی در گیم پلی شما ایجاد کند. شما باید میز حرفه ای خود را بسازید و با استفاده از این کارت های متنوع، ترکیبی بی نظیر در شکست دشمنان داشته باشید.

بازی Overdungeon از المان های RTS به درستی استفاده کرده تا بتواند یک بازی استراتژی درلحظه را برای شما ایجاد کند. باید حواستان باشد که کارت های کافی برای مبارزات نامحدود را جمع آوری کنید و سپس وارد نبرد شوید. هیجان شکست هریک از باس های بازی وصف نشدنی است! نقشه های بازی با هربار مبارزه ی شما تغییر خواهند کرد و تصادفی بودن نقشه ها، ذات یک بازی روگ-لایک است که در این اثر نیز رعایت شده. هربار که به سیاهچاله وارد می شوید، ماجراهای جدیدی پیش روی شما خواهد بود. بیش از ۵۰حالت گوناگون برای اتفاق افتادن وقایع در این بازی درنظر گرفته است… آیا جرئتش را دارید باوجود این همه المان تصادفی، با کارت های خود وارد یک نبرد هیجان انگیز شوید؟ سیستم بی نظیر Relic System در بازی Overdungeon تعبیه شده است تا بحث استراتژیک و تصادفی بودن را هرچه بهتر کند. قلمروهای گوناگون در طی بازی اتفاق می افتند که می تواند عرشه ی کارت های شما را بهبود ببخشد یا چینش آن ها را تغییر دهد. همه چیز می تواند تغییر کند و هیچ چیز قرار نیست بر وفق مراد شما و آن طور که تصور می کنید پیش برود.

Overdungeon PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1.204-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Overdungeon

info

Overdungeon is a completely new style real-time card games that has combined elements from rogue-like, tower defense and card games, which is full of random elements, and easy to play! To defeat formidable enemies and clear the dungeon in the end, you need a deck of powerful cards! Alpaca, Dog and grand Chicken Coop, which one is your Joker. Play it out!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: 1.7 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: VRAM 512MB

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs