دانلود بازی Overfall برای PC

Overfall ساخته اخیر استدیوی مستقل ترکیه‌ای Pera Games در سبک نقش آفرینی نوبتی و البته «Rouglike» است که قرار است ما را به دنیای زیبای Dye وارد کند. دنیایی که متشکل از جزایر مختلفی است که در جای‌جای اقیانوسی پهناور قرار دارند. شما در قالب قهرمانان بازی در این جزایر به ماجراجویی می‌پردازید، آیتم‌ها و قابلیت‌های مختلفی بدست می‌آورید و در نهایت خطرات متعددی را متحمل می‌شوید. بازی با فراز و نشیب بالایی روبرو بود، اما اثر نهایی بسیار خوب و قابل قبول ساخته و پرداخته شده است. هرچند بازی ساده به نظر می‌رسد اما آنقدر در دل خود محتوا دارد که ده‌ها ساعت شما را به خود مشغول خواهد کرد. بازی شما را در بهوبه جنگی فراگیر قرار می‌دهد. باید هرچه سریع‌تر دست به کار شده و چراغ‌های دریایی را روشن کنید تا بلکه بتوانید پادشاه گمشده خود را بیابید. برای این‌کار باید با یکی از نژاد‌هایی که همگی هم در حال جنگ‌اند رابطه دوستی برقرار کنید. البته طبیعتا آن‌ها در همان ابتدا به شما اعتماد نخواهند کرد و بایستی نظرشان را به خود جلب کنید، ماموریت‌های مختلفی که به شما محول می‌کنند را انجام دهید و در نهایت هنگامی که به کمک شما نیاز دارند، یاریشان کنید.

Overfall PC-CODEX

Overfall-pc-cover

این در واقع یکی از مهم‌ترین کارهای شما در طول بازی خواهد بود. هرباری که ماموریتی را به پایان برسانید، میزان شهرت (Reputation) شما افزایش پیدا می‌کند و اگر شهرت شما به یک حد نصاب خاص برسد هم انجام ماموریت‌های بعدی برایتان آسان می‌شود و هم نفرات جدیدتری را می‌توانید به تیمتان اضافه کنید. برای پیدا کردن ماموریت‌ها باید با کشتی که در اختیار دارید دل به اقیانوس بزنید و همه جزیره‌ها و کشتی‌هایی که به نژاد محبوبتان ختم می‌شود پیدا کنید. هر نژاد جزیره خاص خودش را دارد که از نظر شکل و ظاهر با بقیه جزایر متمایز است. البته بعضی از جزایر به صورت مشترک تحت مالکیت دو نژاد هستند که آن‌ها نیز شکل و ظاهری متفاوتی دارند و تقریبا حالتی ترکیبی و میانه دارند.

 

در بخش داستانی میتوان گفت که بدون شک شاهد یکی از زیباترین و منحصربفردترین سبک‌های روایت‌های داستانی خواهید بود. هنگامی که وارد جزیره‌ای می‌شوید و با اهالی آنجا گفت‌و‌گو می‌کنید علاوه بر دیالوگ‌های ردوبدل شده، یک توصیف و شرح‌صحنه‌ای از روحیات و وضعیت آنها در بالای صفحه خواهید خواند. این توصیفات به قدری زیباست که بعضی اوقات حس خواهید کرد که یک داستان مصوری را در حال خواندن هستید. عمده کار شما سفر به جزیره‌های مختلفی است که در جای‌جای اقیانوس قرار داشته و در دل خود داستان‌ها و شخصیت‌های متعددی نهفته دارند. با قدم گذاشتن به هر یک از جزیره‌ها با مشکلات ساکنینش آشنا می‌شوید. مشکلاتی مثل دزدی، ارثیه، اختلافات خانوادگی و … این شمایید که می‌توانید مشکلات موجود را به خوبی و خوشی ختم به خیر کنید یا به هر چه شدیدتر شدن آن دامن زده و یک موقعیت بحرانی ایجاد کنید. می‌توانید کسی را که به نظر مشکل‌آفرین است را به حرف بگیرید و از راه گفت‌و‌گو او را از انجام کارش منصرف کنید و یا همان دم شمشیر بکشید و او را به اشد مجازات برسانید. این تصمیمات شما علاوه بر اینکه در ماموریت اصلیتان تاثیرگذار است بر میزان شهرتتان نیز موثر خواهد بود.

 

برای شروع، بازی ۲ قهرمان با کلاس‌های «Fighter» و «Cleric» در اختیار شما قرار داده می‌شود که اسامی دلخواه خود را برای آن‌ها انتخاب خواهید کرد. علاوه بر این دو نفر، می‌توانید دو همراه (Companion) به تیمتان اضافه کنید. البته این کار آنچنان هم آسان نیست و باید با انجام ماموریت‌های مختلف و ارتباط برقرار کردن با کشتی‌های ماجراجویان، آن‌قدر مشهور شوید تا آوازه شما به گوش بقیه رسیده و قصد ملحق شدن به شما را داشته باشند. بعد از تشکیل یک تیم خوب نوبت به مبارزات می رسد. بدیهی است که به طبع سبک بازی ، استراتژی حرف اول و آخر را خواهد زد. در نگاه اول شاید مبارزات زیاد پیچیدگی خاصی نداشته باشد و همان ساعت‌های نخستین بازی اینطور به نظرتان بیاید که قلق کار دستتان آمدهاست، ولی در دل این سادگی یک پیچیدگی عجیبی وجود دارد که با مرور زمان بیشتر برایتان پررنگ می‌شود. از طرفی تنوع بالا و بی نظیر هیروها و قابلیت‌های آنان تجربه منحصربفردی را برایتان رقم خواهد زد.

منبع توضیحات: وبسایت بازی سنتر

 

تصاویری از محیط بازی

Overfall-screenshots Overfall-screenshots

Overfall-screenshots Overfall-screenshots

Overfall-screenshots Overfall-screenshots

info

Overfall is a fantasy role-playing game of rough diplomacy and tough action. Explore, negotiate, and fight your way across the high seas!

You will lead two heroes on a journey across the high seas in search of their lost king. You will encounter people of all breeds and all creeds; ally with them or crush them without mercy. You will face many dangers; survive them and you may unlock new characters, weapons and skills. In a world where death is permanent, you must return to the beginning and make a fresh start. The heroes you choose, the weapons you unlock and a world that is randomized mean that no two adventures will ever be the same.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Open GL 3.2+ Compliant
DirectX: Version 9.0
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: Windows Compatible Card
Additional Notes: 1080p, 16:9 recommended

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Open GL 3.2+ Compliant
DirectX: Version 9.0
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: Windows Compatible Card
Additional Notes: 1080p, 16:9 recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

CODEX Release

 

دانلود:   Direct Link