دانلود بازی Pacify + Update 1-PLAZA برای کامیپوتر

در بازی Pacify شما تنها در یک خانه ای متروکه قرار دارید که خالی از سکنه است و یک کارگزار آن را برای فروش گذاشته است. هرکسی که در حومه زندگی می کند خبر از حوادث شومی می دهد که در این خانه روی داده است. این شایعات گویی حقیقت دارند، اما باید مدرکی برای آن ها پیدا کنید. به نظر می رسد که شما توسط یک شرکت استخدام شده اید تا مکان را بررسی کنید و بتوانید چیزهای فوق العاده ای که در این خانه روی می دهد را کشف کنید. شما می توانید سه نفر دوستان خود را همراه ببرید و شگفتی این خانه که بیش از ۱۰۰ سال پیش ساخته شده است را بررسی کنید. صاحب این خانه مراسم تشییع جنازه را برگزار می کرده است و حال این شما هستید که باید سرنخ های بیشتری را در در این حانه بررسی کنید.

Pacify PC-PLAZA

آپدیت بازی Update 1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Pacify

بازی Pacify از یک بخش تک نفره داستانی تشکیل شده است که فوق العاده دلهره آور است و باید به تنهایی در خانه عملیات تجسس را انجام دهید. یک بخش کوآپ هم وجود دارد که به کمک چند نفر دیگر تلاش می کنید که در خانه قرار بگیرید و سعی می کنید که از خانه قرار کنید. اگر دختری که در خانه حضور دارد یکی از شما را بگیرد بازی تمام است و نفر دیگر برنده خواهد شد. حالت PvP هم طراحی جالبی دارد و باید در یک فضای آنلاین به دنبال کلیدی باشید که در واقع راه خروج به بیرون است. گیم پلی بازی بدین صورت است که تمام خانه تاریک است و دخترکی مدام خودش را به شما نشان می دهد.

شرایط تغییر می کند و شما باید به دنبال مسیرهایی باشید که دقیق هستند و سریع تر شما را به هدف می رسانند. می توانید یادداشت هایی را پیدا کنید که به شما سرنخ بدهند و از عروسک ها و چوب دستی ها برای هدایت کردن دخترک به مکان های موردعلاقه استفاده کنید.

info

You just signed on with PAH Inc. Paranormal Activity Helpers Incorporated, yeah sounds corny, but the pay is great. They said you won’t ever be in any real danger, and they have tons of work right now. Your first job is at some old haunted house. There is a broker wanting to put the house for sale, but with everyone in the town spreading rumors of evil living inside the house, he needs some proof that it is safe. He actually seems creeped out himself. Anyway, he hired PAH Inc. to check the place out. You can go check it out alone if you’d like, but I would take at least 3 more friends with me. Check the place out, and if there is anything supernatural going on, try to bring evidence back to PAH Inc.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 – 64 bit

Processor: Intel i5 or AMD equivalent (AMD FX 8500+ Series)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1GB Video RAM

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 – 64 bit

Processor: Intel i7 or AMD equivalent (AMD FX 9500+ Series)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4GB Video RAM

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update 1-PLAZA با لینک مستقیم

—————-

دانلود بازی Pacify-PLAZA با لینک مستقیم