دانلود بازی Parkitect + Update v1.3-PLAZA برای کامپیوتر

Parkitect یک بازی شبیه سازی کسب و کار می باشد که شما را ملزم به ساخت و مدیریت پارک ها می کند. این بازی توانسته تا یاد و خاطره ی عناوین موفق در سبک خود را دوباره زنده کند و از امکانات جدید و محتوای تازه در راس امور خود استفاده نماید. بازی Parkitect را می توان اثری در سبک مدیریتی، شبیه سازی و سندباکس دانست که توسط استودیو Texel Raptor توسعه و انتشار یافته است. این بازی توانسته نمرات بسیار بالایی را از منتقدین دریافت کند و میانگین نمرات آن چیزی حدود ۹ از ۱۰ می باشد.

شما باید یک پارک تفریحی که مهمانان را تحت تاثیر قرار بدهد بسازید و هر آن چه که دوست دارید را در پارک خود قرار دهید. قطارهای شادی را تغییر شکل دهید، آب نما در پارک بگذارید و سازه های گوناگون خلق نمایید. گستره ای عظیم از آبجکت ها در اختیار شماست تا بتوانید تم پارک خود را همان طور که می خواهید طراحی کنید. می توانید از ترن های هوایی در پارک خود استفاده کنید. طراحی ترن هوایی از قبیل پیچ ها، دفعات چرخش، زمان حرکت، میزان ارتفاع و … همگی بدست شماست. در بازی Parkitect بیش از هفتاد مدل مختلف از پارک های محبوب جهان شبیه سازی شده اند.

دقت داشته باشید که ساخت و ساز تنها نیمی از چالش های شماست! شما باید حواستان به بودجه و سطح رضایت مشتریان نیز باشد تا برای همیشه بتوانید در اوج بمانید. هم چنین مسائل پشت پرده نیز در این بازی دخیل می باشند که حتما باید آن ها را لحاظ کنید. محیط کاری خود را از محیط تفریحی پارک حتما جدا کنید تا بتوانید سطح رضایت بالاتری را از مشتریان خود دریافت نمایید.

Parkitect PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.3-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Parkitect

info

Welcome to Parkitect, where you build and manage the theme parks of your dreams. Construct your own coasters, design an efficiently operating park that fully immerses your guests in its theming and play through the campaign. Create the perfect park for your guests! Deform the terrain, place water, build structures! With a huge selection of deco objects from various themes you can design your park however you want. And for more you can get custom scenery from the Steam Workshop or mod in your own!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 2.3 GHz Intel i3 or comparable
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Shader Model 3.0 capabilities (most cards made since ~2004 should work)
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: This will run the game, but for the best experience something closer to the Recommended Requirements is better

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 3.0 GHz Intel i5 or comparable
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Dedicated graphics card
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Make sure your graphics drivers are up to date

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com