دانلود بازی Party Hard Dark Castle برای PC

بازی Party Hard Dark Castle در سبک اکشن و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Pinokl Games طراحی و بوسیله کمپانی tinyBuild عرضه شده است. در یک قلعه قدیمی و تاریک اسیر شده اید که در هنگام شب موجودات باستانی آن جان می گیرند و تله ها و مشکلاتی را برای شما ایجاد می کنند. برخی از این موجودات ممکن است در طی بازی در کنار شما باشند و کمک های فراوانی نیز انجام دهند اما تعداد زیادی دیگری برعلیه شما هستند و از هر حیله و روشی برای از بین بردن شما استفاده می کنند. قلعه قدیمی که تمام وقایع در آن رخ می دهد از رازهای مهمی محافظت می کند که باید آن ها را کشف کنید تا مسیر فرار و زنده ماندن را پیدا کنید. در این بازی با شخصیت های منحصر به فردی روبرو خواهید شد که هر کدام از توانایی خاصی بهره مند هستند و ممکن است با طرح های خود مسیر و سرنوشت بازی را تغییر دهند.

Party Hard Dark Castle PC-HI2U

Party Hard Dark Castle-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

Party Hard Dark Castle-screenshots Party Hard Dark Castle-screenshots

Party Hard Dark Castle-screenshots Party Hard Dark Castle-screenshots

info

In Dark Castle DLC you play as a partly Helsing character. Just imagine the old castle where ancient creatures dwell. Under the full moon they awake from deep sleep and start their grim party. Horrific things would happen next in nearest villages and settlements. You are followed by your true friend and trustful ally, your adorable dog. What’s inside the package – huge level to play – character with unique mechanics – unique traps on level – pet

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/7/8/10

Processor: 1.4 Ghz and up

Graphics: Integrated with 128mb of vram

Additional Notes: AlienFX enabled

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

HI2U Release

  دانلودDirect Link

ADs