دانلود بازی Pathway v1.0.13 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در سال ۱۹۳۶ قرار داریم و بحران تمام جهان را در برگرفته است. نازی ها سرتاسر شرق اروپا را تصرف کرده اند و به سمت خاورمیانه در حرکت هستند. شایعات فراوانی شنیده می شود که حفاری های مرموزی توسط این گروه انجام شده است و حوادث مخفیانه زیادی رخ می دهد. حال شما با تجربه بازی Pathway می توانید این ماجراجویی را دنبال کنید و به همراه کمپانی خود به سمت ماجراجویی های بیشتر بروید. باید مکان های جدید را کشف کنید و به سراغ دنیاهای شگفت انگیزتر بروید. به ناشناخته ترین مکان های سفر خواهید کرد و می توانید رویدادهایی را کشف کنید که ثروت زیادی را برایتان خواهند داشت. بنابراین سعی کنید که اشتباه نکنید و تجربه هایی که با شخصیت های مختلف کسب می کنید را در مراحل بعدی هم به کار گیرید.

Pathway v1.0.13 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Pathway

در بازی Pathway می توانید یک گرافیک جذاب ۱۶ بیتی را تجربه کنید که یادآور آثار استراتژیک دهه های قبل است. سلاح ها هرکدام قابلیت های منحصربفردی دارند و با توجه به گنجینه ای که در اختیار دارید، متفاوت خواهند بود. تجهیزات خود را دنبال کنید و مبارزات خود را طوری پیش ببرید که در حمایت از افراد هم تیمی باشد و آنها را تنها نگذارید. کارهای مخفیانه بسیاری می توانید انجام دهید و هر شخصیت نقاط قوت و ضعف خودشان را دارند. روایت داستانی در این فضای گرافیکی فوق العاده است و می تواند انگیزه شما را برای ادامه دادن بیشتر کند.

نگاهی به سرنوشت کاراکترها بیاندازید و سعی کنید که بیش از پیش با آنها همراهی کنید. نورپردازی ها در همین فضای ساده فوق العاده صورت گرفته است و نبردهای جنگ جهانی دوم به خوبی حس واقعی شان را به بازیکن می رسانند. گزینه های متعددی در اختیار شما هستند که می توانید به انها رجوع کنید و تجربه نابی از این اثر داشته باشید.

info

In a time of global turmoil, Nazi influence spreads inexorably across Europe and the Middle East. Rumors are abound of secret excavations and mysterious artifacts, not to mention the odd whisperings and tales of gruesome occult rituals…

It’s up to you to assemble a team of bold adventurers, and journey through the deserts, explore bunkers, and temples of Northern Africa to discover their hidden treasures and secrets before they fall into the hands of Nazi forces. You and your companions must work together to overcome overwhelming odds – the fate of the world depends on it!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 64-bit

Processor: 2.0 Ghz DualCore CPU

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel HD4000 or better, OpenGL 3.3

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10, 64-bit

Processor: 2.0+ Ghz QuadCore CPU

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce 660 or AMD Radeon HD 7000 Series, OpenGL 3.3

Storage: 2 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Pathway v1.0.13-SiMPLEX با لینک مستقیم

—————-

دانلود نسخه GOG بازی Pathway v1.0.12-GOG با لینک مستقیم

ADs