دانلود بازی Dead Space 2: Collector’s Edition برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

کنترل بازی Dead Space 2 فوق العاده روان تر و مستقیم تر شده است. تیراندازی ارتقاء یافته و سیستم اکسیژن و سلامتی شما بسیار جالب تر و جذاب تر شده اند. دد اسپیس ۲ به شما اجازه می دهد بیشترین خلاقیت در کشتن دشمنان را داشته باشید. گذشته از این روش ها، حتی می توانید با سلاح های خود آن ها را به آتش بکشید و یا با برق نابودشان کنید که همانند BioShock در یک لحظه می توانید اسلحه را بین این موارد سوئیچ کنید. سازندگان می گویند: “ما محیط های تاثیرپذیر و تاثیرگذار زیادی داریم و مطمئن خواهیم شد که آیزک (Isaac) بیشترین رابطه با محیط و به قولی فعل و انفعال زیادی با آن دارد”. سیستم تخریب پذیری جدیدی برای محیط طراحی شده که بوسیله آن می توانید همه چیز را منهدم کنید!

حتی می توانید از تکه های جدا شده از محیط به عنوان یک اسلحه در مقابل دشمنان استفاده کنید. اگر از ذهن خود درست استفاده کنید، کارهای جالبی در گیم پلی بازی Dead Space 2 می توان انجام داد. مثلا پنج نکرومورف (Necromorph) خطرناک را تنها با ۲ گلوله از بین ببرید! اگر در موقعیت درستی قرار بگیرید، می توانید با شلیک به شیشه وکیومی، آن را شکسته و خلاء فضا را وارد محیط کنید که در این صورت تمام دشمنان به فضای پهن آور ملحق می شوند، ولی اگر خودتان هم اشتباهی در مقابل جریان باشید، دچار دردسر می شوید که البته با شلیک به دکمه فعال کردن جاذبه در نزدیکی خودتان، می توانید به سطح بازگردید. تعداد زیادی نکرومورف جدید و خطرناک از جمله Stalkerها به نسخه دوم وارد شده اند.

Dead Space 2: Collector’s Edition v1.1 PC-FitGirl

دانلود-بازی-Dead-Space-2

باز هم آیزک کلارک (Isaac Clarke) مانند قبل در راس داستان است، ولی EA این بار گفته که او دیگر همانند قبل یک فرمانبر تام نیست. حتی در این شماره او کلاه خود را هم بر می دارد و صحبت هم می کند. معماهای فوق العاده ای مبنی بر مهارت او در مهندسی در بازی وجود دارند و به شما اجازه می دهند تا ابتکار عمل داشته باشید. حتی Mini-Gameهای زیادی هم وجود دارند که بعضی از آن ها با معما همراه هستند.

قرار است داستان بازی Dead Space 2 خیلی پیچیده باشد و EA از همین الان مخفی کاری در داستان را شروع کرده است. همچنین، همانند قبل برای این شماره کتاب های کمیک، داستان و انیمه طراحی خواهند شد. هنوز در مورد بخش چندنفره صحبت نشده و معلوم هم نیست آیا چنین بخشی وجود خواهد داشت یا نه. در کل Dead Space 2 نهایت خشونت و ترس را همراه دارد که با توجه به موفقیت نسخه قبل می توان انتظار یک شاهکار دیگر را در سبک دلهره داشت.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی وبسایت اوریجین Origin v1.1 ساخته شده است. دیتای این نسخه در ۸م آپریل ۲۰۱۹ از شبکه اوریجین گرفته شده است.
  • کرک سالم توسط Christsnatcher بر روی این نسخه اعمال شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است.
  • حجم بازی از ۱۹٫۲گیگابایت به ۴گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱۰ الی ۲۰دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی حداکثر ۱۰گیگابایت خواهد بود.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی (با احتساب VRAM) برای نصب این ریپک نیاز است.
info

Three years after the Necromorph infestation aboard the USS Ishimura, Isaac Clarke awakens from a coma, confused, disoriented, and on a space station called The Sprawl. Just as his health begins to improve, The Sprawl is overrun with even more advanced forms of the alien-zombie hybrids. Explore this open world and its massive zero-gravity environments to discover the truth about the Unitology cult and its role in the Necromorph epidemic. Will you survive or let the madness claim you, too?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP2), Windows Vista, Windows 7

CPU: 2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64 3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)

RAM: 1 GB (XP), 2 GB (Vista or Win7) or more

DISC DRIVE: 8x speed or faster CD/DVD drive

HARD DRIVE: At least 10 GB of free space

VIDEO: 256 MB Video Card and Shader Model 3.0 required. NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements) ATI X1600 Pro or better (X1300, X1300 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

SOUND: Direct 9.0c compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای setup.exe به نصب بازی بپردازید.

—————

نکات مهم درباره ی آنلاکرها و سیوهای موجود در نسخه FitGirl:

نکته اول: دو آنلاکر Unlock Conduit Rooms.bat و Lock Conduit Rooms.bat در محل نصب بازی شما قرار دارند که می توانید آن ها را اجرا کرده و محتوای مورد نظر خود را آنلاک کنید. لطفا دقت داشته باشید که اجرای این آنلاکرها باعث تغییر و تحول در فایل های .DAT شما می شوند.

نکته دوم: سه عدد سیو گوناگون از بازی در پوشه ی Unlockers در محل نصب بازی شما قرار دارد. برای اینکه بتوانید از این سیوها استفاده کنید، باید آن ها را به آدرس

Documents / EA Games / Dead Space 2

منتقل نمایید تا بسته های الحاقی بازی آنلاک شوند.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.