دانلود بازی Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy روایتی از یک ماجراجویی کلاسیک است که از یک سریال تلویزیونی ژاپنی با بیش از ۷ میلیون تماشاگر الهام گرفته است. این ماجراجویی کلاسیک در دادگاه اتفاق می افتد و شخصیت های بسیاری وارد ماجرا می شوند. شما در نقش فونیکس قرار دارید و باید همه تجربیات خود را در زمینه دادگاه و قانون به کار گیرید. همه ی ۱۴ قسمت این سریال در بازی پرداخته شده است و می توانید مجموعه عظیمی از داستان های جذاب را داشته باشید. رمز و راز جذابی پشت تمامی معماها نهفته است و این شما هستید که باید حقیقت نهایی را آشکار سازید. بازی از زبان های مختلف پشتیبانی می کند و در نتیجه راحت تر می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190822-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Phoenix-Wright-Ace-Attorney-Trilogy

همه داستان های بازی Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy در مکان های مختلف روی می دهد و شاهد صحنه های اکشن هم خواهیم بود. دیالوگ ها بخشی از بازی هستند و راهنمایی جالبی به شما می کنند. حتی شما باید فونیکس را حرکت دهید تا بتواند از اثر انگشت ها بررسی های لازم را انجام دهد و به دنبال سرنخ های قوی تر باشد. نگران نباشید و در نهایت سعی کنید که با متهمین مختلف صحبت کنید. باید دید خود را روانشناسانه کنید و در دادگاه بهترین اکشن خود را بروز دهید. این بازی هم به مانند تمامی آثار ژاپنی دارای یک روح هنری خاص است و طراحی شخصیت ها و گرافیک جلوه های بصری در بهترین حالت قرار دارند. شور و شعف خاصی در بین تمامی کاراکترها دیده می شود و همین دادگاه می تواند تبدیل به جایگاهی حساس برای نبرد بین شخصیت ها باشد. شما باید موکلین خود را دریابید و برای موفقیت آنها با دشمنان خود نبرد کنید. تنها در صورتی اجازه حضور در مراحل دیگر را خواهید داشت که مشتری از شما راضی باشد و کار قانونی اش راه افتاده باشد.

info

The classic courtroom adventure series that has sold over 6.7 million copies worldwide is finally here. Become Phoenix Wright and experience the thrill of battle as you fight to save your innocent clients in a court of law. Play all 14 episodes, spanning the first three games, in one gorgeous collection. Solve the intriguing mysteries behind each case and witness the final truth for yourself!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64bit)

Processor: Intel® Core™ i3-4160

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel® HD Graphics 4400

DirectX: Version 11

Storage: 1.8 GB available space

Additional Notes: *Recommended Controller Xbox 360 Controller (Windows®7/8.1) Xbox One Wireless Controller (Windows®10)

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64bit)

Processor: Intel® Core™ i5-3570

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660

DirectX: Version 11

Storage: 1.8 GB available space

Additional Notes: *Recommended Controller Xbox 360 Controller (Windows®7/8.1) Xbox One Wireless Controller (Windows®10)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.

ADs