دانلود بازی PREONE REVO برای کامپیوتر – نسخه CODEX

PRE:ONE یک بازی ماجراجویانه و اول شخص می باشد که داستان آن درباره ی آینده ای دور روایت می شود. عصر ماشین ها و ربات هاست! آن ها از دنیای بیرونی خود شگفت زده شده اند و گروهی را برای شناخت و کاوش این دنیای ناشناخته اعزام می کنند. آیا آماده اید تا این دنیای جدید را کشف کنید؟ دانلود PRE:ONE اثری از استودیو PDDS می باشد که در ۲۵م آپریل ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که چهار نفر از گروه اعزامی، تمدنی کاملا جدید را پیدا می کنند. این تمدن در حالی کشف می شود که ربات ها بیش از ۱۰سال آن منطقه را گشته بودند، اما هیچ اثری از حیات در آن دیده نشده بود. تمامی کاوشگران یک به یک از بین رفته اند و تنها کسی که باقی مانده است Pray نام دارد. اما Pray دوباره دست به کار می شود و وظیفه ای که به وی محول شده بود را می خواهد تمام کند. بازی PRE:ONE از دید شخصیت Pray که یکی از کاوشگران می باشد، روایت می شود.

در یکی از روزها، Pray متوجه می شود کاوشگری که به دنبالش بوده اند و فکر می کرده اند که گم شده، کاملا نابود شده است. پس او به دنبال عاملی می گردد که باعث نابودی این کاوشگر شده است. در این ماجرا، Pray با چیزهایی مواجه می شود که تا به حال اصلا ندیده است. آن ها به Pray به عنوان یک دشمن نگاه می کنند و به وی حمله می کنند. دانلود PRE:ONE اثری با سبک و سیاق railroad می باشد و هرچه بازی پیش می رود، داستانش عمیق تر می شود.

PREONE REVO PC-CODEX

نسخه کاملا آپدیت شده REVO جایگزین شد

دانلود-بازی-PREONE

info

Are you ready to adventure the new world?

far future. citizens of the city that only machines are left wondered what’s gonna be out there. the leader of machines decided to make ‘team explorers’ for solving citizens’s curiosity and ‘team explorers’ had an adventured unknown world.

4 of explorers had found a civilization while wandering around

they had explored there during 10 years but couldn’t found any evidence of life. They were disconnected one by one, and now only explorer Pray was left alone in this civilization.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)

Processor: Intel Core i3 3.0GHZ Processors

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 460

DirectX: Version 9.0

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (64bit)

Processor: Intel Core i5 7400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 1050ti

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی PREONE REVO-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم