دانلود بازی War Tech Fighters Firestorm برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی War Tech Fighters عنوانی در سبک اکشن فضایی به همراه ربات‌های غول‌پیکر است. بالاخره این عنوان از حالت دسترسی پیش از هنگام (Early-Access) خارج شد و به صورت نهایی منتشر گردید. سلاح‌های جنگی عجیبی را در طول بازی War Tech Fighters خواهیم دید که در بخش اکشن بازی حسابی فوق‌العاده به‌نظر می‌رسند. این عنوان، یک بازی تک‌نفره است که توسط استودیو Drakkar Dev توسعه داده شده و مسئولیت نشر آن نیز با Green Man Gaming است. به وضوح می‌توان با دیدن بازی متوجه شد که منبع الهام سازنده از انیمه‌های محبوب رباتی است.

داستان بازی War Tech Fighters روایت‌کننده جنگ بین شورشی‌ها و امپراطوری قدرت‌مند زاترئوس است و زمانی که کاپیتان نیتین رومانیس کنترل جنگ ربات‌ها را شخصا به‌دست می‌گیرد، شروع می‌شود. در مجموع، ۳۳ ماموریت در بخش تک‌نفره وجود دارد و بازیکنان قادر خواهند بود تا به قدرت‌مندترین فناوری جنگی دسترسی داشته باشند. مبارزات می‌تواند مبتنی بر جنگ موشکی باشد یا می‌توانید با شمشیرهای غول‌آسا به مبارزات تن به تن بپردازید. فناوری‌های جنگی قابل شخصی‌سازی بوده و بازیکنان می‌توانند آن‌ها را ارتقاء داده و تجهیزات جدید روی آن سوار کنند.

War Tech Fighters Firestorm PC-PLAZA

نسخه کاملا آپدیت شده Firestorm جایگزین شد

دانلود-بازی-War-Tech-Fighters

شما می توانید با دشمنان خود در نبردهای طولانی به مبارزه مشغول شوید. اسلحه و موشک ها، در کنار شمشیرها و شیلدهای محافظتی را می توانید بایکدیگر استفاده نمایید. دوربین دانلود بازی War Tech Fighters به صورت دوگانه می باشد که هر دو حالت سوم شخص و اول شخص در مبارزات را برای شما آماده کرده است. صدها هزار قطعه ی متعدد ربات ها در اختیار شما می باشد تا بتوانید اسلحه، رنگ بندی و چینش قطعات یک ربات را به دلخواه خود انجام دهید. قابلیت افزایش سطح شخصیت ها با پیشروی در مبارزات صورت می گیرد. قدرت تخریب پذیری و دفاع در برابر حملات شما به مرور زمان افزایش خواهد یافت.

منبع توضیحات: دانلودها و دنیای بازی

info

Traveling across the galaxy, the rebel colonies of Hebos and Ares join forces to battle against the Zatros empire with the deadliest weapons ever built – War Techs. Taking space combat to a whole new level, War Techs are giant mechs that combine cold precision and state of the art technology in the battlefields of space.

War Tech Fighters is a space action game that combines the spectacular action of Japanese Anime with Hollywood Blockbusters. Configure, upgrade and customize your War Tech and dive into battle to fight back the Zatronian forces and save your galaxy!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64bit OS)
Processor: 3Ghz Dual Core Processor
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 or DX11 equivalent card
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any soundcard

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: 3 Ghz Quad core processor
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 970 or DX11 equivalent card
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any soundcard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی War Tech Fighters Firestorm-PLAZA با لینک مستقیم