دانلود بازی Dungeons 2 Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه PROPHET

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

لرد سیاه چال بازگشته است و اکنون زمان این است که او تلاش جدی خود را برای انتقام از هیولاها علنی کند. بازی Dungeons 2 Complete Edition دوباره هیولاها و لرد ها را از زیرزمین بیرون می کشد و شما را وارد چالشی می کند که تاکنون تجربه نکرده بودید. به نظر می رسد که تلاش های لرد سیاه چال کافی نبوده است و زمان این است که بتواند سرزمین خودش را گسترش دهد و دیگر ممالک را هم فتح کند. وظیفه شما این است که شبکه ای از سیاه چال های منحصربه فرد بسازید و در نهایت به همه آنها مسلط شوید.

بازی دارای ارتشی از موجودات ترسناک است که در مقابل شما قرار می گیرند و مزاحمت ایجاد می کنند. شما باید از ترس خود استفاده کنید و با چشم و گوش باز به مصاف نیروهای دشمن بروید. داستان بازی سرشار از مبارزات پیچیده است و معمولا همه ی این مبارزات در سیاه چال ها روی می دهد. بازی از کتاب های فانتزی الهام گرفته است و شاهد صحنه های مشابهی به مانند فیلم های سینمایی هستیم. می توانید به صورت آنلاین چهارنفره هم بازی را تجربه کنید و مهارت خود را در برابر دوستان خود تست کنید.

Dungeons 2 Complete Edition v1.6.2.5 PC-PROPHET

دانلود-بازی-Dungeons-2

باید گفت که در هنگام تجربه Dungeons 2 می توانید به سیاه چال های مختلف بروید و در هرکدام هم گیم پلی خاصی را تجربه کنید. شهرهای زیبایی در زیر ویرانه ها وجود دارد و این شما هستید که می توانید دستورات هدفمند خود را ارسال کنید و نیروها را در حالت آماده باش قرار دهید. استراتژی در هنگام نبرد بستگی به طرح های حمله تاکتیکی شما دارد و بر حسب بازیکنان می تواند متفاوت باشد. تمام تلاش خود را بکنید که به سرزمین های قتح نشده برسید و در نهایت با ارائه دستوراتی کنترل آنها را به دست بگیرید. همه چیز به شما بستگی دارد و اگر شبکه سیاه چال های خود را به درستی طراحی کنید، می توانید سریع تر به سرزمین های دیگر برسید.

محتوای موجود در نسخه کامل PROPHET:

  • Dungeons 2 (main game)
  • A Clash of Pumpkins DLC
  • A Game of Winter DLC
  • A Song of Sand and Fire DLC
  • A Chance of Dragons DLC
  • Morningwood DLC
  • Pixie Village DLC
info

The Dungeon Lord is back – and this time he’s serious! In Dungeons 2, fulfil the Dungeon Lord’s insatiable quest for vengeance by recruiting fearsome new monsters from all corners of the underworld in order to undertake his evil bidding. Taking over the underworld isn’t enough though – this time The Dungeon Lord will extend his dominion over the puny humans and attempt to conquer the overworld too!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista (SP2) 32bit

Processor: AMD or Intel, 3GHz Dual-Core or 2.6 GHz Quad-Core

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Intel HD4400, NVIDIA GeForce GT 440/GT 650M, AMD Radeon HD 7750/R5 255M

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 x64 (SP1)

Processor: AMD Quad-Core @ 3.8 GHz or Intel Quad-Core @ 3.2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R7 265 or NVIDIA GeForce GTX 650

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.