دانلود بازی Hotel Transylvania 3 Monsters Overboard برای کامپیوتر

داستان بازی Hotel Transylvania 3 Monsters Overboard مربوط به شخصیت های دوست داشتنی سری انیمیشن هتل ترانسیلوانیا می باشد که سعی در ارائه کردن ماجراجویی جدیدی را دارند و با سفر به یک جزیره مرموز، داستان جدیدی برایشان پی می آید. آقای دراکولا، میویس و همه دوستان هیولایی شان در این سفر حضور دارند و شما باید بسته به توانایی هر کدام بتوانید آنها را از جزیره نجات دهید. دشمنان ترسناکی در جزیره به دنبال شما هستند و باید نهایت سعی و تلاش خود را بکنید تا زندگی دراکولایی و دوست داشتنی این خانواده را نجات دهید و به هتل دوست داشتنی برشان گردانید. ماجراجویی ها همچنان ادامه دارد و دنیاهای گمشده زیادی در این اثر وجود دارد که باید آنها را کشف کنید.

Hotel Transylvania 3 Monsters Overboard PC-CODEX

دانلود-بازی-Hotel-Transylvania-3-Monsters-Overboard

دانلود بازی Hotel Transylvania 3 مبارزه و رقابت با دشمنان سرسخت را برای شما به ارمغان آورده است و لحظات فان و خنده دار، جزئی از این ماجراجویی ها هستند. در این جزیره ها گنج های پنهانی وجود دارند که می توانید آنها را پیدا کنید و به مهارت های شخصیت های بازی اضافه کنید. فرانکشتاین معروف نیز در بازی حضور دارد و می توانید دیالوگ های بامزه وی با دراکولا را در بازی داشته باشید. تنها کاری که شما باید در این اثر بکنید، این است که جمه این شخصیت ها اضافه شوید و تا می توانید در بازی و معماهای آن غرق شوید.

طراحی محیط ها به سادگی تمام صورت گرفته است و شاهد پیچیدگی و درخشانی خاصی در آن نیستیم. طراحی چهره شخصیت ها به خوبی پرداخته شده است و بسیار مشابه با نسخه سوم این انیمیشن در سال ۲۰۱۸ هستیم. توانایی هر کدام از شخصیت ها، به خوبی تنوع لازم را دارد و می توانید با آنها همراه شوید. دراکولا و دخترش میویس ادامه دهنده ریتم اصلی داستان هستند و وظیفه اصلی را در هدایت گروه برعهده دارند.

info

Dracula, Mavis and their monster friends are marooned on the mysterious Lost Islands – and only you, in command of lovable little creatures, the Impa, can save them! Explore the islands, discover new Impa abilities, and rescue Frankenstein, Murray and Wayne from fearsome enemies. But hurry – the Drac-Pack’s lives are at stake!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or higher
Processor: Intel Core i3-3220 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000 or Nvidia GeForce GT640
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or higher
Processor: Intel Core i5-3570K or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX750 Ti or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hotel Transylvania 3 Monsters Overboard-CODEX با لینک مستقیم