دانلود بازی Phantom Halls برای کامپیوتر – نسخه Unleashed

بازی Phantom Halls یک اثر کمدی ترسناک مبتنی بر همکاری گروهی است که در آن گروهی از نوجوانان از یک باشگاه حرکت کرده اند و قصد دارند که بر روی یک زمینه تحقیقاتی کار کنند. وظایف شما در بازی مشخص است و باید در یک عمارت خالی حرکت کنید و با دشمنان خود روبرو شوید. باید آماده مواجهه شدن با ارواح باشید و بتوانید از چراغ قوه خود در موارد ضروری استفاده کنید. سبک بصری بازی به نوعی است که انگار شخصیت ها از کاغذ رنگی درست شده اند و شما باید آنها را با کنترل های آسان به سمت چپ و راست ببرید. کاراکترهای زیادی در دانلود بازی Phantom Halls حضور دارند و اسلحه های زیادی در اخیارشان قرار داده می شود. می توانید با گیم پلی سریع بازی حرکت کنید و نبردهای اکشن را تجربه کنید. بازی مبتنی بر همکاری تیمی است و باید به شکل سریع، هماهنگی لازم را بین شخصیت های بازی داشته باشید. شما می توانید حتی در تیم های آنلاین حضور داشته باشید و به شکل گروهی، نبردهای جذابی را صورت دهید.

Phantom Halls PC-Unleashed

دانلود-بازی-Phantom-Halls

دانلود بازی Phantom Halls شما را وارد محتواهای زیادی خواهد کرد و یک بخش داستانی جذاب ارائه می کند. باید هرچیزی که پیدا می کنید را به عنوان سرنخ ذخیره کنید و در نهایت از آنها برای کشف بیشتر تالار استفاده کنید. شما هر چیزی را که می بینید، نمی توانید بکشید و حتما باید چراغ قوه خود را بهمراه داشته باشید. بازی دارای حالت های بقا نیز است و در این مراحل باید تا می توانید سریع حرکت کنید و ضربات سنگین را با سلاح خود وارد کنید. انیمیشن ضربه زدن با سلاح ها واقعا حس و حال خوبی دارد و صداگذاری نیز به خوبی انجام شده است. ریتم بازی خنده دار است و وقتی با تم ترسناک بازی تلفیق می شود، حس و حال جذابی ارائه می کند.

info

Enter a haunted mansion and prepare to face the undead terrors that stalk the phantom halls! Squad up to survive the night using whatever you can find, but remember – you can’t kill what you can’t see, so be sure to bring a flashlight… With fast-paced, action-packed gameplay and a 3D papercraft visual motif, Phantom Halls sees players take on the roles of multiple characters at once – with each character’s actions assigned to a different key. It’s a real-time Worms with the procedurally generated chaos of Spelunky!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Dedicated GPU with 512MB of VRAM and SM 3.0
DirectX: Version 9.0c

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Phantom Halls-Unleashed با لینک مستقیم

ADs