دانلود بازی Pikuniku Collectors Edition برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Pikuniku یکی از بهترین آثار کودکانه است که ارائه شده است و مجموعه ارزشمندی از چند اثر پیکونکو را شامل می شود. شما در این بازی شخصیت اصلی را برعهده می گیرید و رهسپار مراحل خنده دار بازی می شود. وظیفه شما حل کردن پازل های مختلف است و در این راه مسائل بسیاری را تجربه خواهید کرد. از دیدن شخصیت های دیگر با همان شکل و شمایل گرفته تا گیم پلی هیجان انگیز که بسیار سرعتی است. دیالوگ های جذابی در طول مراحل خواهید دید که باعث همراهی بیشتر شما با کاراکتر اصلی می شود و برخی از مراحل را می توانید رد کنید. مینی گیم های زیادی در بازی وجود دارد که هرکدام یادآور نسخه ای از بازی های پیکونیکو است و می توانید تا مدت ها سرگرم کننده باشد.

Pikuniku Collectors Edition PC-PLAZA

دانلود-بازی-Pikuniku-Collectors-Edition

در این بازی اکتشافی فوق العاده می توانید دنیای عجیب و غریب را داشته باشید که همه چیز در آن شاداب است و شخصیت های عجیب و غریب بسیاری در آن حضور دارند. یک ماجراجویی در انتظار شما است و باید جنب و جوش بسیاری توسط شخصیت های بازی داشته باشید. بیش از ۴ ساعت گیم پلی برای بازی تدارک دیده شده است و می توانید با مشکلات خاص هر کدام از کاراکترها همراه شوید و اهداف آنها را دنبال کنید.

بازی ها از یک حالت همکاری از بهره مند می شوند که در سطوح و چالش های مختلفی ارائه می شوند. می توانید تیم خود را بسازید و پازل های هوشمدانه بازی را در کنار همدیگر بسازید. بازی Pikuniku یکسری مبارزات جذاب هم دارد که به صورت انتخابی است و می توانید همراهی بیشتری با کاراکترها داشته باشید. همه در ظاهر خوش و خرم دیده می شود، اما هر کدام از کاراکترها مشکلاتی دارند که باید آنها را ببینید و به آنها توجه کنید.

info

Pikuniku is an absurdly wonderful puzzle-exploration game that takes place in a strange but playful world where not everything is as happy as it seems. Help peculiar characters overcome struggles, uncover a deep state conspiracy, and start a fun little revolution in this delightful dystopian adventure!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8.1, 10 x86/x64

Processor: Intel Core2 Duo E4500 (2 * 2200) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 9600 GT (512 MB) / Intel HD Graphics 2500

DirectX: Version 10

Additional Notes: Controller Recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Pikuniku Collectors Edition-PLAZA با لینک مستقیم