دانلود بازی PION + Update v1.11a برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی PION یک اثر اکشن سرعتی است که از گیم پلی از نمای بالا دارد و باید هواپیمای خود را هدایت کنید. در این بازی شما نبردهای هیجان انگیزی را تجربه می کنید و می توانید از سیستم های دفاع و حمله منحصر به فردی استفاده کنید. می توانید از آیتم های سفارشی سازی بهره ببرید و تاثیر ضربات خود را بیشتر کنید. بالطبع با همه این ارتقاها فضای بازی اکشن تر می شود و سرعت بسیار بالا می رود. دشمنان شما در مراحل بالا زیادتر می شوند و به طرز هوشمندی مقابل شما صف آرایی می کنند. شما نمی توانید چندان دور شوید و حتما باید در فضای کوچک بازی به دنبال نابودی دشمنان خود باشید. یقینا با سرعت عمل می توانید همه را نابود کنید و امتیاز بالایی کسب کنید.

PION PC-PLAZA

آپدیت بازی v1.11a اضافه شد

دانلود-بازی-PION

با دانلود بازی PION می توانید از سیستم نبرد سرعتی استفاده کنید و هواپیمای خود را سریعا در محیط بازی حرکت دهید. فضای علمی تخیلی بازی کمک می کند که علاقه بیشتری به نبرد داشته باشید و مراحل بعدی بازی را تجربه کنید. این مراحل به صورت منحصربفرد توسط سازندگان طراحی شده است و تنوع بسیار خوبی دارد. بیش از ۴۰ نوع سلاح وجود دارد که می توانید روی بیش از ۳۰ نوع هواپیمای مختلف پیاده کنید و ترکیدن جنگنده های هوایی را مشاهده کنید. باس ها به شکل تصادفی در بازی پدیدار می شوند و باید وقت بیشتری برای نابودی آنها بگذارید.

۱۰ کاراکتر جنگنده ها را کنترل می کنند که می توانید آنها را انتخاب کنید. جنگنده ها به دو بخش قابل بازی و غیرقابل بازی تقسیم می شوند که از این نظر بازی کمبودهایی دارد و می توانست تنوع را بیشتر کند. اما در کل سیستم روان بازی باعث می شود که به صورت اعتیادآور به بازی مشغول شوید و محیط بازی را به آتش بکشید. کوچک بودن این فضا کمک می کند که نبردها نزدیک تر شده و هیجان بیشتری داشته باشید.

info

PION is a fast-paced and challenging top-down shooter. Pilot exotic hovercraft and battle your way through gauntlets of deadly drones and defense systems. Upgrade your hovercraft and weapons to keep pace with the growing swarms of increasingly powerful and intelligent enemies. You will not get far.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel CPU Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 440 / Radeon HD 4890
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10
Processor: Intel CPU Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 770 / Radeon HD 7770
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs