دانلود بازی Planetoid Pioneers برای کامپیوتر

سرانجام پس از گذشت چندین سال، نسخه نهایی دانلود بازی Planetoid Pioneers منتشر شد و گروه PLAZA این بازی را به محض انتشار کرک کرد. بازی Planetoid Pioneers عنوانی ماجراجویانه، اکشن و دوبعدی می باشد که توسط استودیو Data Realms توسعه و منتشر شده است. دنیاهای دوار عمیق را در Physicsvania به همراهی نبردهای کو-آپ کشف کنید و اختلالات فیزیکی خنده دار را بچشید! با استفاده از موتور قدرتمند موجود در بازی، ایده های بازی سازی خود را به حقیقت تبدیل کنید و از ابزارهای یکپارچه ی توسعه دهنده ی بازی در این راستا استفاده کنید. هر یک از Planetoidها یک بازی کاملا جداست که می توانید آن ها را ادیت کنید. به دنیای پیشگامان Planetoid خوش آمدید! عنوانی Physicsvania که تخیلی و مبتنی بر همکاری می باشد و فضانوردان پیر در آن به جان یکدیگر افتاده اند. این فضانوردان در یک فضای اکشن شبیه به QWOP می خواهند کمربند سیاره ای که در ماورای مریخ می باشد را کشف کنند. بازی Planetoid Pioneers از موتور فیزیکی Crush2D منحصر به فرد استفاده می کند و می توانید آن را به صورت تک نفره، کو-آپ و یا PvP با دوستان خود بازی کنید. در این بازی شما در معابر سرسخت و مکان هایی که انسجام بالایی ندارند سفر می کنید و اگر حواستان نباشد، تمامی دارایی هایتان سرقت خواهد شد. وقتی که در حال فرار از دست دشمنان هستید، حواستان باشد که تله های بعدی پیش رویتان را از یاد نبرید و در آن ها گیر نیفتید! با راه حل های خلاقانه ی خود به سراغ حل مشکلات بروید و بر چالش ها غلبه کنید. هم چنین می توانید دست به کار شده و با استفاده از ادیتور انحصاری Planetoids به ساخت موارد مورد علاقه ی خود مشغول شوید. وقتی که دیگران در تلاش هستند تا از شر موانع دشوار ساخته شده بر سر راهشان عبور کنند، به آن ها خندیده و لحظات شوم و خوشی را برای خود بسازید!

Planetoid Pioneers PC-PLAZA

دانلود-بازی-Planetoid-Pioneers

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers

اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers

اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers اسکرین-شات-بازی-Planetoid-Pioneers

info

Welcome to Planetoid Pioneers, a cooperative sci-fi Physicsvania where kooky old astronauts fall over themselves with QWOP-like action to explore the Asteroid Belt beyond Mars. It’s been built on the unique Crush2D physics engine and can be played on your couch with or against your friends in seamless pick-up-and-play Co-Op and PvP action.

You’ll trip over rocks, lose limbs and get your stuff stolen while fleeing from terrifying enemies that make you forget you’re walking right into the next trap. Come up with alternate creative solutions to the challenges thrown at you, or get your hands dirty and build some of your own Planetoids in the editors that are now all included in the standard edition, too. Laugh while others attempt to survive your carefully constructed carnage!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or newer
Processor: Dual core 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Modern graphics card with 1 GB memory
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any sound card
Additional Notes: Play with joypad or keyboard and mouse

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or newer
Processor: Quad core 3 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Modern graphics card with 2 GB memory
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any sound card
Additional Notes: Play with joypad or keyboard and mouse

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Planetoid.Pioneers-PLAZA با لینک مستقیم

ADs