دانلود بازی Play With Me v1.36.48 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

دانلود PLAY WITH ME یک بازی ماجراجویانه و ترسناک است که از المان های فیلم سینمایی اره (به انگلیسی: SAW) در ساختار بازی خود الهام گرفته است. از اشیاء موجود در بازی استفاده کنید، معماهای چشمی و توهمات هوشمندانه را حل کنید و مهم تر از همه…جرئت دارید که بازی کنید؟ به دنیایی پا بگذارید که از حال و هوای فیلم سینمایی اره الهام گرفته است. داستان بازی از جایی شروع می شود که یک ژورنالیست محقق به نام Robert Hawk به همراه همسرش سارا طی شرایطی مرموز ناپدید می شوند. پلیس تنها چیزی که پیدا می کند، لاشه ی ماشین آن هاست. روبرت در حال بررسی پرونده ی یک قاتل سریالی با نام مستعار Illusion بوده و توانسته به نقطه ی نهایی حل معما خود را نزدیک کند. به همین دلیل پلیس حدس می زند که Illusion در این ناپدیدی دست دارد.

حال، شما در بازی Illusion قرار گرفته اید و باید دنیای یک آدم روان پریش را پشت سر گذاشته و برای زنده ماندن خود تلاش کنید. شما در طی این سفر تنها نیستید و همراهانی خواهید داشت. در حساس ترین تصمیم های انسانی باید حضور داشته باشید. آیا دوستان خود را برای نجات جان خود، در تله ها رها کرده و آن ها را طعمه می کنید؟ گیم پلی بازی دارای ده ها پایان مختلف است که باتوجه به تصمیمات شما در طول بازی شکل می گیرد. برخی فعالیت های جانبی در محیط بازی قرار گرفته تا از تکراری شدن آن جلوگیری شود. مثلا استفاده از گوشی موبایل، کامپیوتر و سایر ابزارهای جانبی به چشم می خورد و به شما کمک می کند تا از شرایط هولناکی که قرار دارید، کمی دور شوید. برای شخصیت شما یک سیستم وضعیت روانی درنظر گرفته شده است که به شما نشان می دهد چقدر کله شق هستید!

Play With Me v1.36.48 x86/x64 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-PLAY-WITH-ME

info

See how a game created by the very Jigsaw would look like! Use the available objects, outwit tricky illusions and optical puzzles and above all, answer the question – will you dare to Play with Me? Step into the world inspired by the movie SAW

An investigative journalist, Robert Hawk, together with his wife Sara disappears in mysterious circumstances. The police find only their wreck from the car crash. According to the suspicions of the investigation officers, a man called „Illusion”, a serial killer about who Hawk has been writing investigative articles for a long time, may have something to do with their disappearance. Apparently, he was very close to discover his identity with the help of his friend, private detective Patrick Clark. Now, as a result of the accident, Hawk finds himself in the “Illusion” and he has to get through a maze of puzzles in order to survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7 32/64bit
Processor: Intel Core 2 Duo 1,66 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 7500G/Intel HD Graphics 3000
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود