دانلود بازی Dark Future Blood Red States + Update v20190625 برای کامپیوتر

پا به دنیای ماوراءالطبیعه و عجیب Dark Future بگذارید! دنیایی که مملوء از خطر، آشوب و ماجراجویی است. یک بازی بی نظیر که ادغامی هنرمندانه از دو سبک استراتژیک و اکشن را دارد و برخلاف هر بازی دیگری، از یک سیستم منحصر به فرد زمان مبتنی بر دستورات شما استفاده می کند که باعث می شود تصمیمات تاکتیکال شما ارزش زیادی داشته باشد و خطرات موجود در بزرگراه ها را کنترل کند. بازی Dark Future Blood Red States اثری از استودیو Auroch Digital است که در ۱۶م می ۲۰۱۹ به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شده. میزان هنرمندی شما در دو بخش اکشن و تاکتیکال به طور هنرمندانه ای بالانس شده و بخشی از مغز شما را به چالش می کشد که خواستار خون خواهی و کشتار است. اگر از طرفدارای بازی های ماشین جنگی و شلیک های خیابانی می باشید، مبارزات این بازی می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

بازی در سال ۲۰۲۵ در امریکا روایت می شود. دولت دیگر بر روی کار نیست و جامعه اسیر مسائلی هم چون آلودگی، تغییرات جوی ویرانگر و رکود سنگین است که تا به حال وجود نداشته! همه ی این عوامل دست به دست هم داده اند تا نابودی سیاره ی زمین را رقم بزنند. شما یک جنگجوی خیابانی هستید که باید قوانین اندکی که باقی مانده را استوار کنید و با آشوبگران مبارزه نمایید. جاده های خطرناک در انتظار شما هستند! ماشین خود را با گستره ای عظیم از سلاح ها و تجهیزات گوناگون تجهیز کنید و عازم سفری پرمخاطره در دنیای The Big Empty شوید. شما باید تمامی سرزمین های تاریک را کاوش کنید و با خطرات و ویرانی های آن مبارزه نمایید. در بازی Dark Future Blood Red States می توانید ماشین جنگی خود را کاملا شخصی سازی کنید و از موشک های بالستیک گرفته تا لیزرهای قدرتمند را بر روی آن سوار کنید. این بازی از جلوه های ویژه و فیزیک های تخریبی جذابی پشتیبانی می کند که همگی با موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ ساخته شده اند.

Dark Future Blood Red States PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190625-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Dark-Future-Blood-Red-States

info

America. 2025. The government is non-existent and society, struggling against pollution, stagnation, catastrophic climate change and gang warfare, is at the point of collapse. You are a highway warrior for hire, taking on contracts to keep the few laws that exist, in check. You battle against roving gangs to control the dangerous roads and earn a living in these dangerous times.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 11 Compatible GPU with 1GB Video RAM

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Additional Notes: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Quad Core 3.5GHz Intel i5 / i7 Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DirectX 11 / OpenGL Compatible GPU (GTX 980 or greater)

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com