دانلود بازی Primordia برای کامپیوتر – نسخه کامل PROPHET

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

وقتی که بازی Primordia در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار منتشر شد، توانست نظرات به شدت مثبت را از سمت گیمرها و منتقدین به سمت خود جلب کند. حال پس از گذشت ۷سال، گروه PROPHET نسخه ای کاملا آپدیت شده به همراه تمامی زبان ها را برای این بازی کرک و منتشر کرده است. این بازی اثری موفق از استودیو Wormwood است که Wadjet Eye Games آن را منتشر کرده. سبک بازی را می توان اشاره و کلیک، ماجراجویانه و تخیلی دانست.

زندگی به پایان رسیده، بشریت هست اما چیزی شبیه افسانه شده. حتی ربات ها و ماشین ها نیز در حال نابودی هستند. شما باید در نقش Horatio Nullbuilt قرار بگیرید و به همراه دوستش که Crispin نام دارد، در سرتاسر دنیایی Primordia به ماجراجویی و کاوش بپردازید. شما باید با اسرار کهن، ربات های از کارافتاده و دشمنی نالایق که قاتل انرژی است روبرو شوید. داستان بازی در دنیایی آخرالزمان و کاملا تخیلی روایت می شود. Primordia درواقع روایتگر ماجرای دزدیده شدن و تخریب کشتی فضایی مرتبط با Horatio است که توسط نیروهای بیگانه ربوده شده و انرژی آن به سرقت رفته است. شما باید به دنبال منشاء این انرژی باشید تا بتوانید دوباره سفینه ی فضایی خود را راه بیاندازید. بدین منظور، باید در شهر متروپل گشت و گذار کرده، المان های بازیابی قدرت را بدست آورده و کاری کنید که Horatio به سرزمین مادری خود بازگردد. اما در طی این سفر، شما درک جدیدی از انسان های افسانه ای، ریشه ی شکل گیری Horatio و … را متوجه می شوید.

Primordia MULTi4 PC-PROPHET

دانلود-بازی-Primordia

info

Set in a post-apocalyptic world strewn with cast-off machines, Primordia tells the story of Horatio Nullbuilt, a stoic robot who values his solitude and independence. Horatio spends his days studying the Book of Man, sparring with his droid companion Crispin, and tinkering with the airship they call home — a peaceful existence that becomes threatened when a rogue robot steals the energy source that the pair needs to survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2 or above

Processor: Pentium or higher processor

Memory: 64 MB

Hard disk space: 1.5 Gb

Video Card: DirectX 5 or above compatibility

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Primordia MULTi4-PROPHET با لینک مستقیم

ADs