دانلود بازی Pro Basketball Manager 2019 + Update v1.17 برای کامپیوتر

در بازی Pro Basketball Manager 2019 شما در نقش مربی تیم بسکتبال می باشید که باید برای رسیدن به موفقیت در مسابقات جهانی بسکتبال تلاش کنید. به عنوان سرمربی تیم کار خود را شروع کنید و بازیکنان را برای رسیدن به پیروزی رهبری نمایید. این بازی توسط استودیو Umix Studios توسعه و انتشار یافته و سبک آن را می توان ورزشی، استراتژیک و شبیه سازی دانست. شما باید نقش یک اسطوره را برای بازیکنان خود ایفا کنید تا آن ها قدرت شما را درک کرده و از راهنمایی های شما تبعیت کنند. بدین منظور، نه تنها بازیکنان خود را تمرین دهید، بلکه در مسابقات حضور یافته و دستورات درلحظه خود را در مسابقات نیز به آن ها ابلاغ کنید.

شما باید از عملیات روزمره ی خود اطمینان حاصل نمایید و محیط کاری خود را با بررسی توان مالی باشگاه بررسی کنید. مسابقاتی از قبیل لیگ امریکای شمالی، مسابقات اروپایی و یا جام جهانی در انتظار شما هستند. به لطف بازی Pro Basketball Manager 2019 می توانید هرآن چه که از یک بازی شبیه ساز مسابقات بسکتبال انتظار دارید را تجربه کنید.

Pro Basketball Manager 2019 PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.17-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Pro-Basketball-Manager-2019

 بیش از هزاران تیم در این بازی گنجانده شده اند تا بتوانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و مربی آن شوید. تیم های معروفی از قبیل Los Angeles یا New York در اختیار شما خواهند بود. هم چنین می توانید هر تیم دلخواه از هر جای دنیا که می خواهید را مربیگری کنید. هم چنین شما می توانید علاوه بر یک تیم باشگاهی، مربیگری تیم ملی یک کشور دلخواه خود را نیز داشته باشید.

الگوهای متعددی از قبیل آموزش های ورزشی، مدیریت مالی و کشف استعداد بازیکنان از سرتاسر دنیا در اختیار شما خواهند بود. هر لیگ دارای قوانین منحصر به فرد خود می باشد و به طور کاملا دقیقی در دانلود بازی Pro Basketball Manager 2019 شبیه سازی شده اند. رئیس های شما تمامی اهداف یک فصل مسابقات را برای شما مشخص خواهند کرد و این شما هستید که باید به آن ها برسید. هم چنین امکان حضور دستیار مربی نیز برای شما فراهم شده است تا در ابتدای کار از وی کمک بگیرید و چم و خم بازی را به صورت کامل آموزش ببینید.

info

The most complete basketball management game is back! Take on the role of coach of your own team with Pro Basketball Manager 2019. Start your career as head of the team of your choice, be they rookies or legends, and lead your players to victory! For this, you must not only recruit and train your players, but you must also take part in live games, giving on-court instructions. You must also ensure successful day-to-day operations by managing club finances or by improving your arena.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+, 32 or 64bits
Processor: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +, SSE2 instruction set support
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Windows XP & Vista are not supported, Minimum resolution : 1024 * 768

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 700 series or similar
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com