دانلود بازی Pro Fishing Simulator + Update v1.1 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Pro Fishing Simulator را می توان یکی دیگر از آثار شبیه ساز دانست که شما را به دنیای واقعیت نزدیک می کند و تجربه ای بی نظیر را ارائه می کند. این بار قرار است که ماهی گیری کنید و هر دو قشر مبتدی و حرفه ای می توانند از بازی استقبال کنند. بازی دارای تجهیزات رسمی و معتبر ماهی گیری است و تمامی آنها را می توان به صورت یکجا داشته باشید. نقاط ماهی گیری به شکل آزادانه در اختیار شما قرار می گیرد تا آزادی عمل داشته باشید و با مهارت به دنبال مکان هایی باشید که ماهی های زیادی پیدا می شود.

برای این منظور باید محیط ها و دریاچه ها و دریاها را بشناسید و به صورت حرفه ای به دنبال مکان های بهتر باشید. بهترین شکارها زمانی اتفاق می افتد که حوصله به خرج دهید و سعی کنید که تکنیک های ماهی گیری را بیاد داشته باشید. در این اثر می توانید ترکیب جذابی از قلاب ها را به کار گیرید و از غذاهای خاص هر مکان هم استفاده کنید. اگر مبتدی هستید، می توانید با آموزش های بازی پیشروی کنید و ابتدا مراحل ساده تر و آموزشی بازی را تجربه کنید.

Pro Fishing Simulator PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.1-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Pro-Fishing-Simulator

با دانلود بازی Pro Fishing Simulator می توانید ابتدا شش تکنیک یاد بگیرید و سپس با غواصی و ماهی گیری توسط قایق هم آشنا شوید. تمامی سطوح سازگاری خاصی با همدیگر دارند و می توانید با بیش از ۱۰۰ چالش در بازی همراه شوید. چالش های هفتگی و فصلی هم به صورت آنلاین قرار گرفته اند تا هیجان هر روز شما را در ماهی گیری تامین کنند. بیش از ۷۹ نوع ماهی در بازی وجود دارد که رفتارهای واقع گرایانه دارند و حرفه ای ها با آن آشنا هستند. تجهیزات خاصی برای ماهی گیری عرضه شده است که می توان به JMC، KasKing، Lew ها و Strike King ها اشاره کرد.

info

Pro Fishing Simulator is an authentic sport fishing simulation for both beginners and avid anglers. Freely explore the most beautiful fishing spots in the world and reel in the best catches by combining technique and the best official equipment.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 10 64bit
Processor: Intel i5-6400/AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 750
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 10 64bit
Processor: Intel i5-8400/AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 Ti
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.1-CODEX با لینک مستقیم

دانلود بازی Pro Fishing Simulator-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم