دانلود بازی Project 5 Sightseer + Update v20190901 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Project 5 Sightseer یک بازی سندباکس چندنفره است که می توانید در دنیای تعاملی تجربه کنید و با عناصر RPG سرگرم شوید. این اثر دنیای بسیار وسیعی دارد و شما در انتخاب پایگاه خود مختار هستید. می توانید دوستان خود را هم به تجربه بازی دعوت کنید و شروع به ساخت و ساز و بدست آوردن منابع از این محیط کنید. اکتشاف در بازی جایگاه بزرگی دارد و باید با استفاده از لیزرهای معدنی و اسکنر شروع به کار کنید و سنگ ها و کوه ها را بتراشید. این عمل شما چندین منظره ایجاد می کند و باعث ورود شما به دنیاهای گسترده تری می شود. پس باید فرصت را از دست ندهید و مصنوعات مختلفی را کشف کنید و این عملیات اکتشاف را تسریع بخشید. بسته به خلاقیت شما، منابع طبیعی در کوله شما جمع آوری می شود و می توانید از آنها برای ساخت یک پایگاه مناسب استفاده کنید. از ماهواره ها استفاده کنید و از آن برای تماس با دوستان خود استفاده کنید. فناوری های تحقیقاتی روز به روز گسترده تر می شود و این دنیای وسیع هم نیازمند عناصر تعاملی و ارتباطی بسیاری است.

Project 5 Sightseer PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190901-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Project-5-Sightseer

با دانلود بازی Project 5 Sightseer می توانید علاوه بر ساخت و ساز، وارد بخش ارتقا شوید و همه نیروهای خود را برای مبارزه و ساخت و ساز بهتر سفارشی سازی کنید. این بخش بیشتر در زمینه سازه ها کاربرد دارد و شکوه و قابلیت بیشتر را به آنها هدیه می دهید. فناوری های جدید را می توانید آزاد کنید و از قطعات و ساختارهای مختلف استفاده کنید. به صورت بالقوه وسایل نقلیه توسط فناوری های مختلف ایجاد شده اند و می توانید از آنها برای حرکت به سمت جناح های مختلف بازیکنان استفاده کنید. می توانید سازه های خود را تعمیر کنید و هزاران گزینه پیشنهادی در منو به شما نمایش داده می شود. گیم پلی بازی هم ساده است و امکانات زیادی در اختیارتان می گذارد.

info

Project 5: Sightseer is a cooperative (and/or competitive) multiplayer sandbox game with deep RPG elements, set in a vast, procedurally generated world. You will start with nothing but a scanner and a mining laser in the location of your choosing — either by yourself or with your friends, then venture forth to find resources, build outposts, research technologies and ultimately claim the world as your own.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 7

Processor: Dual-core Intel i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 560

DirectX: Version 11

Storage: 1500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 7

Processor: Quad-core Intel i7 4790K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 780 or better (resolution-dependent)

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190901-PLAZA با لینک مستقیم

—————-

دانلود بازی Project 5 Sightseer-PLAZA با لینک مستقیم

ADs