دانلود بازی Project AURA + Update v1.1.8-CODEX برای کامپیوتر

دانلود بازی Project AURA اثری در سبک شبیه سازی و استراتژیک می باشد که در آن شما وظیفه ی کنترل گروهی را دارید که از بلایای جوی جان سالم به در برده اند. در آینده ای نزدیک، انسان ها با عواقب تغییرات آب و هوایی مواجه خواهند شد. حال کار به جایی رسیده است که انسان ها خود را منجمد می کنند، تا بتوانند در آینده ای مناسب دوباره از خواب بیدارشده و ادامه ی زندگی خود را داشته باشند. آن ها به پناهگاه های حیاتی مراجعه کرده اند.

داستان بازی Project AURA از جایی شروع می شود که در اواخر قرن بیست و یکم، انسان ها بالاخره از فجایعی که بدست تغییرات آب و هوایی بوجود آمده کاملا باخبر می شوند. آن ها تصمیم می گیرند که نه تنها از این فاجعه جلوگیری کنند، بلکه بتوانند گونه ی بشریت را نیز نگه دارند. در این راستا، شبکه ای از شهرها را بر روی دریاها بنا می کنند. شهرهایی که نسبت به اتمسفر کشنده، امن می باشد و جان انسان ها به خطر نمی افتد. باوجود کمبود منابع غذایی و مشکلات عدیده، انسان ها یک پناهگاه فوق سری را بنا کرده که می تواند حتی در حالت خواب زمستانی نیز از آن ها محافظت کند. حال، شما بعد از گذشت مدت زمان بسیار زیاد، کنترل این بازماندگان را بدست خواهید گرفت. در دانلود بازی Project AURA شما باید بازماندگان را مدیریت کنید، آموزش دهید و برای کاری که باید انجام دهند آن ها را متخصص کنید. شما باید جایگاهی مناسب در شهر خود بوجود بیاورید تا بتوانید شهروندان بیشتری را جذب کنید. سازه های جدید را ساخته و شهر خود را گسترش دهید. باقی مانده های باارزشی که از قرن ۲۱م به جا مانده است را کشف کرده و نجات دهید.

Project AURA PC-CODEX

آپدیت بازی Project Aura Update v1.1.8-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Project-AURA

info

PROJECT AURA is a simulation/strategy videogame where you take control of a colony of climate disaster survivors. In the near future, humans will face the drastic consequences of climate change. Forced to take refuge in vital reserves using cryo-preservation, they await a second chance. At the end of the 21st century, humans — finally aware of the great climate disaster — dedicated their efforts not on preventing the inevitable crisis, but to ensure the survival of the species itself.

In this endeavor, they embarked on the construction of a network of cities on the sea, resistant to the hostile atmosphere. Overtaken by the events and extreme food shortage, they built ultra-secret shelters that would support them in hibernation, to be awakened in a more favorable situation.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8.1, 10 (64-bit)
Processor: 2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD/NVIDIA card, 1GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any OpenAL compatible
Additional Notes: We recommend a resolution of at least 1600×900 or similar.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista, 7, 8.1, 10 (64-bit)
Processor: 3 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD/NVIDIA card, 2GB
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Any OpenAL compatible
Additional Notes: For the best play experience, we recommend a resolution of 1920×1080 (Full HD) or similar.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com