دانلود بازی Protolife + Update v1.1.1-PLAZA برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Protolife در مورد احزابی می باشد که ۱۵ سال است دچار استعمار شده اند و حال باید بتوانند فساد گسترده ای که در سرزمینشان روی داده است را جمع آوری کنند. کرم های غول پیکر کل شهر را تصرف کرده اند و حال فقط چندین هزار نفر هستند که می توانند از شهر دفاع کنند. پایگاه های اضطراری در حال حاضر تنها جا برای دفاع از شهر است و لرزش های بسیار شهر می توانند آنها را مورد تخریب قرار دهند. برای دفاع از شهر باید بتوانید از سازه های پیچیده استفاده کرده و از افراد نیز برای ایستادگی و مقاومت استفاده کنید.

رویکرد منحصربفردی را در دانلود بازی Protolife شاهد هستیم و بازیکن با یک استراتژی ناب باید بتوانید پیشروی خود را ادامه دهد و برای زنده ماندن خودش از شانس نیز بهره جویی کند. سطح سیاره به طور کلی در حال شکل گیری است و این شما هستید که می توانید از فرایند ساخت و بهینه سازی سازه ها استفاده کرده و استحکامات خود را قدرتمندتر سازید.

Protolife PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.1.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Protolife

دشمنان شما در دانلود بازی Protolife موجودات زنده ای هستند که شبکه خاصی برای خودشان دارند و از هر نقطه شعف شما استفاده می کنند تا ضرباتی را بر پیکره سازه های شما وارد کنند. فضاهایی که در اختیار دارید، باید به بهترین شکل مورد استفاده قرار دهید و بتوانید با جمع آوری نیروهای دفاعی از بهترین منابع استفاده کنید. این شما هستید که می توانید جنگ را به نفع خود تغییر داده و بر دشمن تسلط پیدا کنید. ۳۰ سطح هیجان انگیز در بازی وجود دارد که می توانید با گیم پلی خاصی تجربه کرده و اهداف پیروزی خود را روی آن پیاده سازی کنید.

کنترل بازی با صفحه کلید و ماوس صورت می گیرد و قابل تعویض هم می باشد. با توجه به اینکه شاهد محیط ساده ای در دانلود بازی Protolife هستیم، می توانید دفاعیات خود را با سرعت هرچه تمام تر روبروی دشمنان قرار دهید. محیط پویای بازی این امکان را به شما می دهد که روی آن تاثیر بگذارید و از خلاقیت خودتان برای ساخت سنگرهای دفاعی استفاده کنید.

info

15 years since the first colonization parties landed on Gagarin-5. 15 years of tedious yet satisfying work on making this planet our home. I miss these years now. It all happened in mere days. The corruption spread across our lands, waves of crimson doom washed away our mushroom farms, and giant worms devoured our cities. As far as I know, only few thousands of people were able to escape into the emergency bases. Now the thing.. is dormant. It sleeps during the day, and grows only slowly over the night, filled with tumors, blights and rolling, nauseating pink lights.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: 2.7 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: OpenGL 2.0 support, 256 MB VRAM
Storage: 500 MB available space
Additional Notes: Minimum resolution: 1280 x 720

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.1.1-PLAZA با لینک مستقیم

دانلود بازی Protolife-PLAZA با لینک مستقیم

ADs