آموزش هک پلی استیشن ۴ به آخرین آپدیت PS4 Exploit 5.05 Tutorial

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

همان طور که اطلاع دارید، کنسول PS4 در تاریخ ۲۸م می ۲۰۱۸ بر روی فریمور ۵٫۰۵ به صورت کامل هک شد. عناوین بسیار زیادی باتوجه به این FW قابل استفاده می باشند و می توان گفت که اهمیت هک شدن آن بسیار بالاست. لیست کامل بازی های PS4 که هک شده و قابل استفاده در کنسول های هکی هستند را می توانید از اینجا مشاهده کنید. در این بخش قصد داریم تا روش هک کردن کنسول PS4 به OFW 5.05 را با استفاده از Exploit مربوطه، به همراه تمامی نکات آن، آموزش دهیم. با وبسایت دانلودها همراه باشید…

آموزش-هک-کنسول-PS4

پیش نیازهای نصب اکسپلویت ۵٫۰۵ برای PS4:

۱) داشتن فریمر پایین تر یا برابر با OFW 5.05: چنانچه شما از فریمورهای بالاتر در دستگاه خود استفاده می کنید، به هیچ وجه امکان دانگرید کردن در حال حاضر نیست. بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر از فریمورهای پایین تر از FW5.05 استفاده می کنید، شانس با شماست!

۲) نصب پیش نیاز Python

۳) دانلود آخرین نسخه Exploit 5.05

۴) وجود یک مودم یا دستگاه فرستنده ی وای فای (حتی موبایل با قابلیت هات اسپات هم کافیست)

۵) کمی دقت!!

————————–

آموزش هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit 5.05 به صورت تصویری – اختصاصی دانلودها:

دانلود آموزش نصب تصویری هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit 5.05 به صورت کامل

————————–

آموزش هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit 5.05 به صورت نوشتاری:

۱) ابتدا مطمئن شوید که کنسول شما بر روی FW5.05 می باشد. اگر فریمور شما پایین تر می باشد، لطفا با استفاده از آموش آپدیت به OFW5.05 کنسول خود را به این فریمور مشخص آپدیت کنید.

۲) پیش نیاز Python را از بخش دانلود همین پست دریافت کنید. حال، آن را نصب کنید و حتما مطمئن باشید که تمامی گزینه های نصب Python را زده اید. چرا که تطبیق پذیری آن با فایل های exe الزامی است.

۳) آخرین نسخه Exploit را از لینک مربوطه در بخش دانلود دریافت و آن را اکسترکت نمایید.

۴) حتما فایروال ویندوز و آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید. توصیه می شود که آنتی ویروس را نیز غیرفعال کنید. هم چنین Windows Defender. تا هیچ سدی بر سر راه دسترسی به DNS نباشد.

۴) فایل اجرایی ps4-exploit-host.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

۵) پس از اجرای گام چهارم، در صورت عدم مشکل، بایستی پیغامی برای شما نمایان شود که عبارت Your DNS IP is … برای شما ظاهر شود. مثلا در فیلم آموزشی، این مقدار بدین صورت است:

Your DNS IP is 192.168.43.62

 

این صفحه را باز نگه دارید.

۶) به کنسول PS4 خود مراجعه کنید. به بخش Settings -> Network -> Set up internet connection مراجعه کنید. گزینه ی Custom را انتخاب کنید. در مرحله بعدی می پرسد که به چه وای فای باید متصل شود. دقیقا همان وای فای را انتخاب کنید که لپ تاپ شما به آن وصل می باشد. چرا که باید به DNS تولید شده توسط لپ تاپ متصل شوید. پس از انتخاب وای فای و وارد کردن رمز آن، از شما IP Address Settings می خواهد. بر روی Automatic کلیک کنید. مقدار DHCP Host Name را نیز Do Not Specity بزنید.

۷) در این مرحله، وارد بخش DNS Settings می شوید. بر روی Manual کلیک کنید. مقدار مورد نیاز Primary DNS را دقیقا عبارتی بدهید که در گام پنجم بدست آورده اید. در این آموزش عبارت ۱۹۲٫۱۶۸٫۴۳٫۶۲ می باشد. مقدار Secondary DNS را نیز خالی بگذارید.

۸) مقدار MTU Settings بر روی Automatic باشد. مقدار Proxy Server بر روی Do Not Use و کار تمام است.

۹) حال به بخش Settings => Users’ Guide/Helpful Info مراجعه کنید. اگر کار را درست انجام داده باشید، باید Payload برای شما نمایان شود. بر روی گزینه ی ۵٫۰۵ کلیک کنید. سپس بر روی Blocker کلیک کنید تا آپدیت اتومات کنسول شما برای همیشه بلاک شود. پس از اتمام، بر روی گزینه ی Mira کلیک کنید تا کنسول شما جیلبریک شود.

۱۰) پس از نمایان شدن پیغام You’re all set! با فشردن دکمه PS Button از محیط payload خارج شوید. حال به بخش Settings => Debug Settings مراجعه کنید.

۱۱) تبریک می گوییم. کنسول شما بر روی OFW5.05 به صورت کامل جیلبریک شده است!

————————–

آموزش آپدیت به OFW5.05 به صورت قدم به قدم:

لطفا دقت داشته باشید که حتما باید فریمور فعلی شما پایین تر از ۵٫۰۵ باشد. اگر بر روی ورژن بالاتری هستید (مثلا ۵٫۵۵) به هیچ عنوان نمی توانید دانگرید کنید و امکان نصب فریمور پایین تر نیست. متاسفانه بایستی صبر کنید تا اکسپلویت جدید برای فریمورهای بالاتر منتشر شود. اگر مطمئن هستید که فریمور شما پایین تر از OFW5.05 می باشد، بدین صورت عمل کنید:

۱) فایل آپدیت را از بخش دانلود دریافت کرده و توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) یک فلش با فرمت FAT32 آماده کنید. در فلش ابتدا یک فولدر با نام PS4 سپس درون آن یک فولدر با نام UPDATE ایجاد کنید (حتما تمامی کلمات به صورت بزرگ باشند). حال فایل آپدیت که اسمش PS4UPDATE.PUP می باشد را در این پوشه یعنی آدرس PS4/UPDATE قرار دهید.

۳) به کنسول خود مراجعه کنید. اتصال به اینترنت را بر روی کنسول خود به صورت کامل قطع کنید. هم چنین، تیک گزینه های مربوط به دریافت خودکار آپدیت ها را قطع کنید تا بعدا برای شما مشکل نشود. البته، قابلیت Update Blocker در اکسپلویت قرار دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

۴) حال فلش را به دستگاه خود متصل کنید. به آدرس Settins => System Software Update بروید. سیستم به صورت اتومات فایل آپدیت بر روی فلش را شناسایی کرده و نصب می کند.

رمز فایل: www.downloadha.com