دانلود بازی Pumped BMX Pro برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Pumped BMX Pro یک اثر در سبک مسابقه ای است که آدرنالین واقعی را به شما تزریق می کند. شما روی ترک دوچرخه موردعلاقه خود می نشینید و می توانید چالش های منحصربفرد بازی در هر مرحله را تجربه کنید. مهارت در هدایت این دوچرخه بسیار مهم است و باید هر چالش را تکمیل کرده و سپس به سراغ بعدی بروید. می توانید از ترفندهای مختلف استفاده کنید و مطمئن شوید که تعادل خود را از دست نمی دهید. بیش از ۱۵ دوچرخه سوار در بازی وجود دارد و مراحل هم طراحی منحصربفردی دارند. یقینا آثار مشایه این سبک را تجربه کرده اید و حال مراحل جدیدتر منتظر حضور شما هستند. استفاده از مهارت های دوچرخه سواری اهمیت بالایی در بازی دارد و باید تسلط کاملی به نحوه ایستادن بر روی صخره ها یا قله های نوک تیز داشته باشید. فیزیک بازی جذاب است و همه عناصر محیط تاثیر خودشان را وارد می کنند.

Pumped BMX Pro PC-PLAZA

دانلود-بازی-Pumped-BMX-Pro

در بازی Pumped BMX Pro می توانید دوچرخه خود را سفارشی سازی کنید و رنگ و لعاب خاصی به چرخ ها و فرمان آن بدهید. انیمیشن کاراکترها بسیار جذاب است و بازیکن از دیدن انها احساس لذت می کند. محیط ها هم طراحی خوبی دارند و از محیط جنگلی و برفی به همراه چالش های محیطی می توانید حضور داشته باشید. اگر از علاقه مندان حرکات نمایشی با دوچرخه هستید می توانید Pumped BMX Pro را تجربه کنید و تا می توانید در هوا معلق بمانید. هرچه قدر که سریع تر برانید و به پایان هر مرحله برسید، از امتیاز بهتری برای خرید دوچرخه های بیشتر و ارتقا آنها برخوردار خواهید بود. موسیقی هم نقش بزرگی در بالابردن آدرنالین خون شما دارد و با حرکات نمایشی شما همراهی می کند. می توانید بازی را در مود های مختلف زمان دار و مرحله ای تجربه کنید و بارها آن را تکرار کنید.

info

Pumped BMX Pro puts you back on the seat for another high adrenaline, fast-paced trickathon where chaining massive combos could put you at the number one spot on the global leaderboards.

Pump your way through 60 levels of ever increasing difficulty, making sure you’re racking up those platinum medals by completing Trick Challenges along the way.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Core2 Duo E4500 (2 * 2200) or equivalent

Memory: 1 GB RAM

Graphics: GeForce 9600 GT (512 MB)

Storage: 4 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Core i3-3240 (2 * 3400) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB)

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Pumped BMX Pro-PLAZA با لینک مستقیم