دانلود بازی Pursuer برای کامپیوتر – نسخه نهایی PLAZA

شما یک تعقیب کننده هستید که باید به دنبال قاتلی باشید که بیش از ۲۰قتل را مرتکب شده است. بازی Pursuer اثری ترسناک و روانشناختی می باشد که گیمر باید به جمع آوری شواهد گوناگون برای پیداکردن مجرم اصلی بپردازد. جمع آوری شواهد کار آسانی نیست! چراکه محیط گیم پلی بسیار بزرگ است و چهار لوکیشن اصلی در این بازی تعبیه شده: بیمارستان، خشکشویی، کلیسا و خوابگاه نظامی. شما باید تک تک شواهد را جمع آوری کنید تا بتوانید قاتل فراری را پیدا کنید. برای آرامش خاطر خود می توانید گهگاهی کنار آتش نشسته، آهنگی برای خود گذاشته و به اصطلاح ریلکس کنید تا دیوانه نشوید! مین، ارواح خبیثه، گازهای سمی، کاراکترهای روان پریش و … همگی در گیم پلی بازی حضور دارند تا شما را از بین ببرند.

دقت داشته باشید که با مردن در بازی Pursuer قابلیت ادامه دادن وجود ندارد و باید بازی را از اول انجام دهید! مرگ شما همیشگی خواهد بود. آیتم ها و تصاویر گوناگون در گیم پلی قرار دارند که با جمع آوری آن ها می توانید شواهد خود را کامل کنید. اتمسفر بازی ترسناک و تیره است. این بازی دارای چندین پایان متفاوت است و شاید چیزی که در پیشروی شما در یکدفعه وجود دارد، در دفعه ی دیگر بازی نباشد! حتی گیم پلی بازی نیز متغیر خواهد بود.

Pursuer PC-PLAZA

دانلود-بازی-Pursuer

info

“Pursuer” – psychological horror in which the player has to collect enough evidence to find the culprit. But it will not be so easy to do, since the map is a fairly large open space, in which there are 4 key locations: Hospital, Laundry, Church and Military Hostel.

سیستم مورد نیاز

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7

Processor: Core i3-530

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 460

Storage: 19 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7

Processor: Core i5-560m

Memory: 10 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce GTX 760

Storage: 19 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود