دانلود بازی Puyo Puyo Champions برای کامپیوتر – نسخه CODEX

Puyo Puyo Champions یکی از آثار جذاب ژاپنی است که در سبک پازل عرضه شده است. یادگیری مراحل این بازی بسیار ساده است و در همین سادگی توانسته است که به خوبی سرگرم کننده باشد. درواقع این مراحل پیشرفته آن است که چالشی اساسی محسوب می شود و شما را در وضعیت خوبی از نظر تفکر ذهنی قرار می دهد. البته باید در کنار این تفکر بتوانید از ذهن باز برخوردار باشید و معماها را در زمان کوتاهی به جواب برسانید. بازی رقابتی است و به صورت انلاین با افراد مختلفی تجربه خواهید کرد. بازی در سراسر جهان برای تمامی سنین عرضه شده است و شامل المان های کلاسیک بازی های قدیمی هم است. مزیت رقابتی بازی باعث شده است که این اثر از مذاق افراد زیادی اعتیادآور محسوب شود و اثر خوبی برای دورهمی ها محسوب می شود.

Puyo Puyo Champions PC-CODEX

دانلود-بازی-Puyo-Puyo-Champions

با دانلود بازی Puyo Puyo Champions می توانید به سراغ آیتم های فان آن بروید و برای مبارزات به دنبال حریف باشید. این بازی به صورت محلی هم قابل اجرا است و می توانید دوستان خود را به این چلش دعوت کنید. تا حداکثر ۸ نفر می توانید در این بخش فعال باشید و یکی از بهترین ساعات خود را تجربه کنید. المان های کلاسیک بازی شامل قطعاتی است که از بالا به پایین می آید و باید آنها را در سریع ترین زمان ممکن در بهترین جای خودش قرار دهید. از بخش تنظیمات می توانید درجه سختی بازی را کم یا زیاد کنید. حملات ویرانگری به سمت دشمن خود داشته باشید و به این نکته توجه کنید که رحم در بازی کارساز نیست. شخصیت موردعلاقه ژاپنی یعنی پویو پویو هم در بازی حضور دارد و تاریخ ۲۵ ساله خودش را در طی بازی ها بازگو می کند. آدمک ها وقتی در کنار همدیگر قرار بگیرند امتیاز محسابه می شود و صفحه بازی خالی می شود تا عناصر دیگر را وارد آن کنید.

info

Easy to learn, tough to master! Jump straight into fast-paced puzzle action with features fit for both friendly rivalries and competitive tournaments in Puyo Puyo Champions. Challenge your friends and family in local multiplayer or compete against players from around the world through online matchmaking. Built for all ages, this classic puzzle game comes with a surprisingly competitive edge.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft Windows 7 / 8 (8.1) / 10 64Bit

Processor: Intel Core i3 or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX11 compliant video card with 1 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Puyo Puyo Champions-CODEX با لینک مستقیم