دانلود بازی Puyo Puyo Tetris برای کامپیوتر – نسخه کرک سالم CODEX

دانلود بازی Puyo Puyo Tetris یکی از بزرگترین اثرهای شناخته شده در زمینه پازل است و می توانید کلاسیک ترین بازی های حال حاضر را در در یک بازی تجربه کنید. شما باید رقابت سریعی با دیگر افراد داشته باشید و بتوانید سبک های مختلفی از گیم پلی را در بازی داشته باشید. شخصیت های اصلی در بازی حضور دارند و پس زمینه کارتونی، کمک می کند که بازی را به صورت اعتیادآوری تجربه کنید.

مهارت های پازلی شما در این بازی سنجیده می شود و می توانید در حالت های مختلف لیگ و کاپ های مختلف تجربه جذابی از بازی با دیگر افراد نیز در بخش آنلاین داشته باشید. حالت تک نفره بازی به صورت منحصربفردی طراحی شده است و می توانید ده ها مرحله مختلف را با شخصیت های مختلف داشته باشید. دانلود بازی Puyo Puyo Tetris چاش های زیادی را برای شما خواهد داشت و می توانید به صورت چندنفره نیز این بازی را تجربه کنید.

Puyo Puyo Tetris PC-CODEX

نسخه کرک شده CODEX جایگزین شد

دانلود-بازی-Puyo-Puyo-Tetris

رقابت های آرکید در دانلود بازی Puyo Puyo Tetris وجود دارد و تجربه جذابی از مراحل این بازی را داشته باشید. چالش های تک نفره را در بازی تجربه می کنید که لذت زیادی دارند و تنظیمات زیادی را می توانید در بازی تجربه کنید. سیستم رقابتی بازی تجربه واقعا جدیدی است که باید به صورت یک علاقه مندان اثرهای کلاسیک آن را تجربه کنید و با دوستان خود آن را تجربه کنید. بهترین بخش این بازی که باعث شده است تجربه ای لذت بخش داشته باشید، مربوط به بخش آنلاین است و جذابیت خاصی دارد. گیمرهای این بخش حریفان قدری هستند که باید با سرعت بیشتری با آنان بازی کنید و مهارت های خود را به رخ آنان بکشید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

  • بر اساس ریلیز رسمی استیم Steam-rip win Update 4 ساخته شده است.
  • کرک سالم V3-Voksi در این نسخه لحاظ شده است.
  • آموزش استفاده از کرک ها در بخش راهنمای نصب قرار گرفته اند.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۶٫۳گیگابایت به ۱٫۲گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما حدود ۲ الی ۴ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی حداکثر ۶گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Two puzzle game juggernauts collide as Tetris®, one of the largest-selling and recognized brands in gaming history, and Puyo Puyo™ from SEGA combine to create a fun-to-play, fast-paced, competitive party game like no other! There’s a ton of different styles of gameplay – from the single-player Adventure and Challenge modes to the ferocious competition of the up-to-four-player Arcade modes. Unlock new characters and backgrounds in Adventure mode, or unlock new character voices, skins for Puyos and Tetriminos, backgrounds and more in the in-game Shop. You can even try your puzzle skills on a global scale by playing any of the multiplayer modes with up to four players online in Puzzle League or Free Play modes.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Microsoft Windows 7 / 8 (8.1) / 10 64Bit
Processor: Intel Core i3 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 compliant video card with 1 GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Puyo Puyo Tetris-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

————————-

دانلود فیت گرل Puyo Puyo Tetris + Update 4-FitGirl با لینک مستقیم

ADs