دانلود بازی Quantum Conundrum Complete برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

اگر بازی های پرتال (Portal) را دوست دارید بازی Quantum Conundrum بازیی است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید. این بازی که ساخت آن توسط Kim Swift (طراح ارشد پرتال) هدایت شده است، یک بازی اول شخص مبتنی بر حل معمای خلاقانه و عجیب و غریب مثل پرتال است که احتمالا به اندازه پرتال هم جالب خواهد بود. ماجرای بازی Quantum Conundrum درباره پسری است که به آزمایشگاه شخصی عموی دانشمندش در زیر زمین عمارت او می رود اما پس از یک انفجار غیر منتظره، عمویش غیب می شود. پسرک در آزمایشگاه عمویش تنها یک دستکش به نام IDS یا Interdimensional Shift Device پیدا می کند که به او قدرت حرکت در دنیاهای موازی با دنیای ما را می دهد.

Quantum Conundrum Complete PC-PROPHET

دانلود-بازی-Quantum-Conundrum-Complete

حال پسرک با استفاده از دستکش و قدرت خارق العاده آن، باید در دنیاهای دیگر حرکت کند و با پیدا کردن سر نخ های جدید و بر طرف کردن موانع، در اتاق های مختلف عمارت عمویش به دنبال او بگردد. این دستکش که خیلی شبیه اسلحه بازی پرتال است، به بازیباز اجازه می دهد در یکی از چهار دنیای بازی جابجا شود و با استفاده از ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد هر دنیا، معماهای بازی را حل کند.

به عنوان مثال در یکی از دنیاهای بازی که همه اشیا درآن سفید رنگ هستند، وزن هر وسیله ۱۰ برابر سبک تر از وزن آن درحالت عادی است و به این ترتیب بازیباز می تواند آن ها را به راحتی جابجا کند. در دنیای دیگر جهت نیروی جاذبه عوض می شود و اشیا به سمت بالا حرکت می کنند. در دنیای آخر هم زمان ۲۰ برابر دنیای واقعی کند می شود و بازیباز فرصت بیشتری برای تعامل با اشیای درحال حرکت پیدا می کند.

اما برای راه یافتن به این دنیاها لازم است ابتدا بازیباز باتری های مخصوصی که اجازه حرکت به هر یک از این دنیاها داده می شود را پیدا کرده و داخل دستکش قرار دهد. گرافیک این بازی هم مانند تم و داستان آن بامزه است. گرافیک بازی Quantum Conundrum برخلاف پرتال واقع گرایانه نیست. بسیار خوش آب و رنگ است و از رنگ های شاد و مدل های کاریکاتور مانند جالب در آن استفاده شده است. البته گرافیک و رنگ بندی در این بازی صرفا برای زیبایی نیست و در هر یک از دنیاها ترکیب رنگ متفاوتی استفاده شده که از یک سو بازی را متنوع تر می کند و از سوی دیگر برای مشخص کردن این که اکنون بازیباز در کدام دنیاست کاربرد دارد.

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه Complete :

* Quantum Conundrum (main game)
* IKE-aramba! DLC
* The Desmond Debacle
* Soundtrack DLC

info

When you, as a young boy, are dropped off to visit your uncle, you notice something’s wrong. First, he’s not there to greet you. Second, there’s the explosion that happened right as you arrived. And third, the house seems to be even weirder than you remembered it. Now, your job is to find—and ultimately rescue—your uncle, by using his newest invention, the Interdimensional Shift Device (or IDS), to switch between dimensions and solve puzzles. That sofa too heavy to move? There’s a dimension for that! Switch to Fluffy Dimension and that sofa is now light as a feather. Need to get up to a high ledge? There’s a dimension for that! Just switch to Anti-Gravity Dimension and things begin to float upward. Need to make things heavier? There’s a dimension for th—well, you get the idea. Switch dimensions in real time, work your way through the crazy complex mansion wings and rescue your uncle!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 SP1

Processor:Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz / AMD Athlon x2 64 3800+

Memory:2 GB RAM

Graphics:GeForce 8800 GT 512 MB / ATI Radeon HD 2900 512 MB

Hard Drive:1.75 GB HD space

Sound:DirectX9 compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS:Windows 7 SP1

Processor:Intel Core 2 Duo 3 GHz E8400

Memory:2 GB RAM

Graphics:nVidia GeForce 9500 GT / ATI Radeon HD 2900

Hard Drive:1.75 GB HD space

Sound:DirectX9 compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Quantum Conundrum Complete-PROPHET با لینک مستقیم

ADs