دانلود بازی Quest Hunter + Update v1.0.7 برای کامپیوتر

به دنیای تاریک Dark World خوش آمدید! دنیایی که با قوانین خاص خودش رهبری می شود. دنیایی که آتش به عنوان گنج اصلی شناخته شده و بیل و تبر دوست وفادار و همیار شما خواهند بود. مصیبت کافی برای تبهکاران در این دنیا هست اما این مصیبت برای هیروها دوچندان خواهد بود. شما به عنوان یک هیرو در این بازی حضور خواهید داشت که باید سطح خود را افزایش داده و همیشه تجهیز باشد. شما باید کمپ های متعددی را در دنیای Dark World از آن خود کنید. گروهی از دوستان و یاری رسانان را دور خود جمع کنید تا بتوانید کمپ خود را ساخته و از آن حفاظت کنید.

شما باید معماهایی که از زمان قدیم باقی مانده اند را حل کنید و نقشه های شوم دشمنان را نابود سازید. در نهایت، به عنواین یک هیرو باید بتوانید پرنسس و دنیا را هم زمان نجات دهید. Quest Hunter یک بازی داستان محور نقش آفرینی است که دیالوگ های غیرخطی، شکار غنائم، معماهای گوناگون و شوخی در سرتاسر گیم پلی در آن گنجانده شده است. دنیایی اسرارآمیز، داستانی جذاب، معماهایی دوست داشتنی و دشمنانی شرور در انتظار شما هستند. بازی Quest Hunter را می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین یا حتی آفلاین (لوکال حداکثر تا ۴نفر) تجربه کنید. شانه به شانه ی یکدیگر بشینید و نقشه های دشمن را برملا سازید. سیاهچاله های بازی از سیستم غیرخطی استفاده می کنند و کاملا تصادفی تولید می شوند. مهارت هایی که برای کاراکترهای بازی درنظر گرفته شده، کاملا هیجان انگیز هستند و می توانند کاراکتر شما را با ابرقدرت های عجیبی همراه کند که به یک دستگاه قتل عام دشمنان تبدیل شود!

Quest Hunter PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.0.7-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Quest-Hunter

info

Welcome to the Dark World. The world that is ruled by its own laws. The world where fire is the main treasure, and a shovel is a loyal friend and assistant. There’s enough trouble for villains here but there’s double trouble for heroes. As a hero you will have to:

Quest Hunter is a story-driven RPG with treasure hunt, non-linear dialogues, puzzles and humor! Mysterious world, fascinating plot, interesting puzzles and insidious enemies are waiting for you!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows XP SP2 or higher

Processor: 1.4GHz or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Graphics Card supported shader 3.0

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com