دانلود بازی Rabi-Ribi Before Next Adventure برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Rabi-Ribi یک بازی به شدت موفق سال ۲۰۱۶ می باشد که بسته های الحاقی متعددی برای آن منتشر شده. نسخه ی کرک شده PLAZA دارای تمامی این بسته های الحاقی و آخرین آپدیت بازی می باشد. این بازی اثری از استودیو CreSpirit GemaYue می باشد که Sekai Project آن را منتشر کرده است. سبک بازی را می توان انیمه، بولت-هِل، اکشن و جذاب دانست. داستان بازی از جایی شروع می شود که شخصت اصلی بازی، که Erina نام دارد، طی پروسه ای عجیب به دنیایی ناشناخته منتقل شده و در آن به انسانی با گوش های خرگوشی تبدیل شده است. دوست همیشگی وی که Ribbon نام دارد، پا به پای او نیز به این دنیا آمده و همگام با Erina می جنگد. این دو قهرمان دوست داشتنی ما، عازم سفری ماجراجویانه برای نجات Erina از دنیایی که در آن گیر افتاده می شوند و مبارزات هولناکی را تجربه خواهند کرد.

بازی Rabi-Ribi یک اثر دوبعدی ساید-اسکرولر می باشد که بر روی گیم پلی غیرخطی تمرکز دارد. راهنماهای گوناگون در سرتاسر گیم پلی قرار دارند که پیروی از آن ها هیچ الزامی ندارد اما برای سهولت بیشتر می توانید آن ها را دنبال کنید. کاراکتر اصلی بازی یعنی Erina از مبارزات نزدیک و نفر به نفر استفاده می کند در حالی که کاراکتر دوم که کنترل آن به صورت غیرمستقیم بدست شماست، از مبارزات جانبی و کمک از راه دور استفاده می کند. آخرین نسخه بازی Rabi-Ribi را به همراه کرک سالم از وبسایت دانلودها می توانید دریافت کنید.

Rabi-Ribi Before Next Adventure PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.99t-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Rabi-Ribi-Before-Next-Adventure

info

There never quite seem to be enough bunny girls in the world, so here is another for you aficionados out there. This 2D sidescrolling exploration platformer follows the adventure of Erina, whose humdrum life as a regular rabbit is turned upside-down when she finds herself in an unknown world and turned into a human (with rabbit ears)!

Along the way she meets the cheerful pink-haired fairy, Ribbon, who mysteriously chooses to stay by Erina’s side. These unwitting heroes embark together on their quest to restore Erina’s life to normalcy, but who knows what troubles lurk, waiting for them…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or above

Processor: 1.0 Ghz or above

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Any DirectX 9.0 supported card

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP or above

Processor: 2.0 Ghz or above

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Any non-integrated card with DirectX 9.0 support w/ 1280 x 720 or above

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com