دانلود بازی Ragtag Adventurers برای کامپیوتر + کرک نهایی HI2U

دانلود بازی Ragtag Adventurers اثری تماما اکشن می باشد که استودیو Prime Time آن را توسعه داده است. این بازی سرانجام در ۲مارس ۲۰۱۸ از حالت Early-Access خارج شد و به صورت نسخه نهایی در دسترس کاربران استیم قرار گرفت. بازی Ragtag Adventurers شما را به کنترل ۴ابرقهرمان دعوت می کند تا به نبرد با هیولاهای وحشتناک بپردازید. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره یا با دوستانتان در حالت Shared-Screen (اشتراک گذاری صفحه نمایش) انجام دهید و از رئیس های چالش برانگیز برای آزمودن مهارت های خود استفاده کنید. نگرش اصلی بازی بر روی گیم پلی می باشد و تمامی هدف بازی RagTag Adventures ایجاد تجربه ای جذاب برای حتی کسانی می باشد که گیمرهای حرفه ای هستند. چهار هیرو که در اختیار شما هستند شامل یک تانک، یک پالادین، یک جادوگر و یک جنگجو هستند. هر کاراکتر دارای شیوه ی منحصر به فرد خود برای بازی می باشد که فراگیری مهارت های آن ها آسان، اما تبحر در آن ها بسیار دشوار است. برای مشاهده ی ویژگی های هریک از این کاراکترها و دریافت بازی می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

Ragtag Adventurers PC-HI2U

دانلود-بازی-Ragtag-Adventurers

توضیحاتی درباره ی چهار رئیس که در بازی Ragtag Adventurers قرار گرفته اند:

تانک: شاید بتوان گفت که تانک دارای حیاتی ترین نقش بین ۴رئیس است. وظیفه ی او اطمینان از سلامت کامل هم تیمی هایش است تا مطمئن شود که حملات دشمن نمی تواند درد و آسیبی به آن ها برساند. یکی از ابزارهای مهم انبار مهمات او، داشتن روش مسخره کردن دشمنان است! به طوری که دشمنان را مجبور می کند تا برای بازه ای از زمان فقط به وی حمله کنند. هم چنین دارای یک محافظ جهت جذب ضربه ی دشمنان و کاهش سرعت حمله ی دشمنان نیز است.

پالادین: برای کسانی است که می خواهند از هم تیمی های خود حمایت کنند و در عین حال، کارهای کثیفی انجام دهند. پالادین برای التیام زخم های تیم تعیین شده است اما اگر بتوانید از آن به درستی استفاده کنید، می توانید دشمنان خود را هم ضربه بزنید. او دارای یک گوی التیام بخش است که می تواند هم تیمی های خود را مرهم بخشد و در همان زمان، به دشمنان خود ضربه وارد کند. اما اگر این گوی منفجر شود، شاهد یک التیام بسیار بزرگ در هم تیمی ها و ضربه ای بسیار شدید به دشمنان هستیم.

جادوگر: وقتی که جوان بود، تنها حیله ای که از جادوگر (Mage) بر می آمد خارج کردن خرگوش از کلاه جادوگری اش بود. درواقع، چیزی بیشتر از این بلد نبود. اما وقتی که از او برای مبارزات ماجراجویانه درخواست شد، او تصمیم گرفت تا از همین حربه برای از پا درآوردن دشمنان استفاده کند. حال او می تواند با خرگوش های آتشین، خرگوش های یخی و پناهگاه های خرگوشی به نبرد با دشمنان مشغول شود. اما مراقب باشید! چراکه استفاده از یک جادو به طور مکرر شاید بتواند قدرت شما را افزایش دهد، اما هزینه ی زیادی برای شما در بر خواهد داشت. شما باید بین مانا و تخریب پذیری تعادل ایجاد کنید تا بتوانید تا انتها به نبرد بپردازید.

جنگجو: اینکه چرا و چگونه یک شیطان بین هیروهای ما قرار دارد و پا به پای آن ها می جنگد جای سئوال است. اما باید خوشحال باشند که او چنین کاری برای آن ها می کند. این شخصیت برای کسانی است که می خواهند به طور گسترده بکشند و مهم نیست که چقدر باشد. جنگجو (Fighter) دارای قابلیت تخریب پذیری ترکیبی می باشد. به طوری که با هر حمله، میزان تخریب پذیری آن بیشتر می شود. اما اگر برای مدت کوتاهی جنگ وجود نداشته باشد، این قدرت ترکیبی از بین می رود.

منبع توضیحات: دانلودها

 

مشاهده تریلر بازی:

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers

اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers

اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers اسکرین-شات-بازی-Ragtag-Adventurers

info

RagTag Adventurers is a Boss Rush game that pits 4 heroes against terrible monsters in Shared Screen Multiplayer. Take on challenging bosses that will test your skills and cooperation to the maximum. Made with a strong “gameplay first” attitude, the game aims to deliver a fun experience that will challenge even the most seasoned gamers.Choose to take on the challenge as a tank, a paladin, a mage or a demoness fighter. Each character has a unique play style that is easy to learn yet still has a high skill ceiling.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: Dual Core 2Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 / AMD R7 250
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Ragtag Adventurers-HI2U با لینک مستقیم