دانلود بازی RC Simulation 2.0 برای کامپیوتر – شبیه سازی ماشین کنترلی

بازی RC Simulation 2.0 یک شبیه ساز ماشین سواری در سبک کنترل رادیویی است که چندین وسیله نقلیه را شامل می شود و می توانید با آهنگ خاص بازی، تجربه ای هیجان انگیز داشته باشید. ۲۶ ماشین پیش فرض در بازی وجود دارد؛ از کامیون، قایق و هواپیما گرفته تا ماشین و موتور در بازی به کار گرفته شده اند. آهنگ ها بسیار ناب و جذاب هستند و تنوع عالی را ارائه می کنند. می توانید اتومبیل های خود را سفارشی سازی کنید و از هشت زاویه دوربین نیز استفاده کنید.

گیم پلی بازی بدین صورت است که باید مسیر مسابقه را در حالت FPV طی کنید و هر نقطه بازی که نشانه گذاری شده است را طی کنید. از هر جایی که می توانید، باید رانندگی کنید و بتوانید فیزیک واقع گرایی را در بازی داشته باشید. کارگاه بازی می تواند به منظور ارتقا ماشین ها استفاده شود و مکانی برای صفا دادن به رنگ و تایر و بدنه ها شود.

RC Simulation 2.0 PC-SKIDROW

دانلود-بازی-RC-Simulation-2.0

امکان استفاده از کنترلرهای مختلف در بازی RC Simulation فراهم شده است و شما می توانید با فرستنده های واقعی نیز این بازی را تجربه کنید. گرافیک خاصی را در این اثر شاهد نیستیم و فیزیک برخوردها نیز اصلا خوب کار نشده است. در حالت کلی می توانید محیط های متنوعی را در بازی داشته باشید و کنترل خاصی را برای بخش های متنوع وسایل نقلیه داشته باشید. به طور مثال، چرخ های ماشین ها و پره های هلیکوپترها قاب کنترل هستند و با یک شبیه ساز جامع روبرو خواهید بود. در زمین، هوا و دریا به رقابت می پردازید و می توانید تجربه ای ناب در شرایط آب و هوایی مختلف داشته باشید. رنگ بندی خاصی را در بازی شاهد هستیم و می توانید شبیه سازی حرکت ها را نیز انجام دهید.

info

RC Simulation 2.0 is a fun radio controlled vehicle simulation. Developed to give users the thrill of today’s High Tech Radio Controlled Cars, Boats, Planes and Quadcopters on any of the user created track/maps/venues. Fly some quadcopters, Pilot an RC Jet Liner or go on a RC Rubicon with your Rock Crawler. The possibilities are endless with RC Simulation 2.0!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Quad Core 2.4 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 960M / Radeon HD 7xxx, 1024+ MB video card memory
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Any Windows Controller or Keyboard supported

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی RC Simulation 2.0-SKIDROW با لینک مستقیم