دانلود بازی Re-Legion – Holy Wars Update برای کامپیوتر

مفهوم اساسی بازی Re-Legion روی استفاده از انسان به عنوان منبع ثانویه محدود پیاده سازی شده است و می تواند بسیار جذاب باشد. این مفهوم می تواند باعث شود که توانایی تبدیل نیروهای دشمن به عناصر نبرد را داشته باشیم و وقایعی را مثل قربانیان امپراتوری امپرسیونیسم شکل دهیم. در بازی Re-Legion همه مردم از رهبری قوی پیروی می کنند که الیون نام دارد و به عنوان جایگاه جدیدش، می تواند مدیریت تیم های اقتصادی را برعهده گیرد و به بازیکنان اجازه دهد تا شهروندان غیرعادی را به پایگاه خودشان بکشانند و از آن ها استفاده کنند. بازی از سیستم RTS استفاده می کند و بیشتر عناصر مذهبی و شهروندی هستند که روی بازی تاثیر می گذارند. شما اگر بتواند اعتماد به نفس ایجاد کنید و توانایی های خاص را به مردم بدهید، می توانید از ارتکاب جرم جلوگیری کنید و شهروندان را در مسیر گسترش سرزمین هایشان پیش ببرید.

Re-Legion Holy Wars PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.3.4.325-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Re-Legion-Holy-Wars

با دانلود بازی Re-Legion باید معیارهایی برای هرکدام از فرقه ها داشته باشید و از دین های صلح آمیز بهره ببرید. بیش از ۱۰ سمبل در بازی وجود دارد و خرکدام قدرت خاص خودشان را دارند. مکانیسم بازی منحصربفرد است و شاهد تصاویر پر جنب و جوشی در سرتاسر نقشه هستیم.

داستان بازی بیشتر زمینه های اخلاقی و عرفانی دارد و شما باید به عنوان رهبر نقش خود را در ساخت فرقه های مختلف ایفا کنید. بیشتر مکانیسم بازی روی استفاده از المان های هک پیاده شده است و می توانید با تغییر آنها، کل سیستم شهر را عوض کنید. هرکدام از فرقه ها پیوران خودشان را دارند و با دیگران نبرد می کنند. این نبردها بستگی به قدرت هر فرقه و استراتژی آنها دارد. بنابراین باید استراژی خاصی استفاده کنید و تا می توانید از دعا و تبلیغ، خودتان و فرقه خود را قوی تر کنید. چنین روندی گرچه کمی عجیب است، اما می تواند تجربه ای نو محسوب شود.

info

In Re-Legion, players Follow Elion’s journey from a lone prophet to the most powerful advocate of religion in the city. Introducing a new alternative to the usual economic and resource management used in RTS games, Re-Legion allows players to convert ordinary non-believing citizens into their units – the followers. Initiated cultists then expand the cult’s possibilities by obtaining cyber-coins to enable upgrades, by praying they increase faith to gain and use special abilities, they hack buildings and ad-boards to expand and control territories, they convert other citizens or fight enemy units and non-believers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Processor: i3-4150 (or AMD equivalent)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 760 2GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Sound Card: DirectX® 11.0 compatible

Additional Notes: Game requires Microsoft Foundation

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: i5-4690K (or AMD equivalent)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 1050 Ti 2GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

Sound Card: DirectX® 11.0 compatible

Additional Notes: Game requires Microsoft Foundation

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.3.4.325-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.3.2.320-CODEX با لینک مستقیم

————

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 18م ژوئن 2019 می باشد.

————

دانلود بازی Re-Legion Holy Wars-CODEX با لینک مستقیم

ADs