دانلود بازی Return of the Obra Dinn + Update v1.1.110 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Return of the Obra Dinn شما را به دنیایی می برد که باید در آن به ماجراجویی بپردازید و محیطی با رنگ های محدود را نظاره گر باشید. بازی در بخش داستانی خودش شما را به سال ۱۸۰۲ می برد و به ماجرای گم شدن فردی می پردازد که در دریا و با بیش از ۲۰۰ تن کالا که در حال تجارت بود، گم شد و پس از آن هیچ خبری از وی نشد. اون از لندن راهی بوده است و قصد داشت که به شریق آسیا سفر کند. حال این شما هستید که باید تیم تحقیقاتی خود را راهی کنید و بتوانید به فالموت رفته و وی را پیدا کنید. این بازی می تواند ماجراوجویی زیادی برای شما داشته باشد و حتی ماموریت هایش نیز متفاوت باشد. به طور مثال باید برآورد خسارت کنید و به عنوان محقق بیمه، بتوانید میزان خسارتی که باید پرداخت شود را تعیین کنید. سیستم بازی بسیار پیشرفته است و شما لذت زیادی از بازی خواهید برد. استفاده از تک رنگ در بازی، روحی هنری به بازی بخشیده است و این موضوع در جای جای محیط بازی نیز دیده می شود. بازی به شکل داستان محور دنبال می شود و معمولا جلوه های گیم پلی به سختی در بازی دیده می شود.

Return of the Obra Dinn v1.0.96 PC-SiMPLEX

آپدیت بازی v1.1.110 اضافه شد

دانلود-بازی-Return-of-the-Obra-Dinn

در بازی Return of the Obra Dinn می توانید اکتشافات خود را شروع کنید و به شکل اول شخص در بازی حرکت کنید. پیدا کردن نقطه ملاقات این فرد در کشتی و وقتی که مشغول تجارت بوده است، نقطه بارز بازی است و باید توانایی خود را در جای جای بازی نشان دهید. شخصیت شما جاهای زیادی برای دیدن دارد و باید مطمئن شوید که همه چیز را بررسی کرده اید. نامه های متنی در بازی دیده می شود و می توانید سرنخ های زیادی را از آنها بدست آورید.

info

In 1802, the merchant ship Obra Dinn set out from London for the Orient with over 200 tons of trade goods. Six months later it hadn’t met its rendezvous point at the Cape of Good Hope and was declared lost at sea. Early this morning of October 14th, 1807, the Obra Dinn drifted into port at Falmouth with damaged sails and no visible crew. As insurance investigator for the East India Company’s London Office, dispatch immediately to Falmouth, find means to board the ship, and prepare an assessment of damages.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or better
Processor: 2 GHz Intel i5 or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Discrete GPU
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Requires 720p or higher resolution and outputs 16:9 aspect only, letterboxed if necessary.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com