دانلود بازی Revulsion + Update v20190823 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

Revulsion را می توان پیوند گمشده ای دانست که باید بین بازی های قدیمی و شوتر اول شخص زده می شد و سازندگان ان به خوبی این مسئله را درک کرده اند. مدرنیته و کلاسیک در این بازی دورهم جمع شده اند و اثری داده اند که قطعا شگفت زده تان خواهد کرد. در این بازی به چیزی بسیار وحشتناک تر از کشتار برخواهید خورد و به نوعی ترکیبی از Doom و Quake را خواهید داشت. بازی مفاهیم اصلی وحشت و بقا را زنده می کند و یک گیم پلی عالی با مکانیسم پیشرفته را تحویل شما می دهد. شما باید در سطوح بازی پیش روید و فرصت پیدا کنید تا نیروها را بازیابی کنید. در این اثر عناصر RPG نقش بسیار بزرگی در روند پیشروی شما دارند و اینطور نیست که براحتی پا به دنیای بازی گذاشته و با تیراندازی به پیش روید.

Revulsion PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190823-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Revulsion

اگر دوست دارید که یک سیستم شبیه سازی جالب را تجربه کنید، بازی Revulsion می تواند این انتظار شما را برآورده کند. درواقع این تجهیزات عالی و امکان ترکیب آنها است که امکان برپایی آتش و خون را در مکان های مختلف فراهم می کند. اکتشاف کار کلیدی شما است و در این راه نباید از هیچ تلاشی مضایقه کنید. سعی کنید که به عمیق ترین دره های تاریک نفوذ کنید و هرچیزی که پیدا می کنید را نابود کنید. اما در نهایت باید توجه داشته باشید که توانایی های شما محدود به منابع است و نباید در برابر انبوه بزرگی از دشمنان دچار ضعف شوید. غارت در خون شخصیت اصلی بازی است و چنین چیزی باعث می شود که همه از وی فراری باشند. حتی دشمنان هم نمی توانند خودشان را در برابر این نیروی بزرگ ببینند و با یک چالش عیرمنصفانه روبرو می شوند. به نوار سلامتی و سپر خود توجه ویژه ای داشته باشید و مرتبا خودتان را چک کنید.

info

Revulsion is the missing link between old school classic first person shooters and modern day first person shooters. Imagine if the classic fps had evolved in a direction other than a story based experience, to being something much more brutal, with more advanced gameplay mechanics. Revulsion takes classic Doom and Quake style gameplay and combines it with the core concepts that permeate the Dark Souls design philosophy.

You will navigate both hand crafted and randomly generated level design to unravel a series of increasingly more dangerous environments. If you die, you will have one chance to recover your dropped credits and loot, or it will be erased forever. Revulsion is a game that is meant to challenge you without being unfair.

Revulsion also includes light RPG elements such as leveling, crafting and upgrading your equipment. In addition to that, there is a large amount of potential loot that you can discover to help you along the way. Weapons, armor, and even special abilities that are tied to limited resources. You will have the ability to craft items from blueprints, as well as repairing broken items that you may find throughout the world.

Exploration is key, as you will be searching all over the world to discover as many secrets as possible. You never know what you might find as you unearth the deepest darkest depths.

How far can you get?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/8.1/10 x64

Processor: Intel Core i7-950 (4 * 3000) or equivalent / AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 480 (1536 MB) / Radeon HD 7850 (2048 MB)

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs