دانلود بازی Riddlord The Consequence برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Riddlord The Consequence یک ماجراجویی تمام عیار است که اسرار گذشته و تاریک یک شکارچی معروف و قاتل سریالی را به تصویر می کشد. در بازی شما درمی یابید که راید لورد چه کسی است و چرا پسر جک رید به نام اسپارک را ربوده است. جک درواقع یک قاتل سریالی مشهور است که سال ها در پس پرده ها بوده است و حال شما در این ماجراجویی سه بعدی می توانید به این دنیای تاریک وارد شوید. پاسخ همه سوالات در قالب پازل های چالش برانگیز وجود دارند و باید با آگاهی نسبت به دنیایی که در آن قرار دارید، رفتار کنید.

این اثر اولین قسمت از ماجراجویی است که بیشتر مربوط به دزدیده شدن اسپارک است و شما را وارد فاز اصلی داستان می کند. تنها شمشیر نمی تواند با این قاتل سریالی مقابله کند و باید توسط حل کردن معماها حاضر، بتوانید وارد ذهن عجیب راید لورد شوید. دنیایی که راید لورد در آن حضور دارد حرفانی است و با اسرار و تحولات مختلفی پر شده است.

Riddlord The Consequence Build 20190315 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Riddlord-The-Consequence

برخی از پازل های Riddlord The Consequence بسیار ساده هستند، اما در حالت کلی باید چالش سختی را تجربه کنید و ردیف به ردیف مراحل را طی کنید. ذهن شما باید تحت فشار قرار بگیرد تا بتوانید به کلیت پازل ها مسلط شوید. حتی باهوش ترین افراد هم باید قدری به خودشان زحمت دهند و از دید بازی به آن نگاه کنند. موسیقی جذاب و گرافیک فوق العاده زیبا، عاملی است که باعث می شود بازیکنان امروزی بیشتر به سمت بازی کشیده شوند و پازل ها را در سطوح مختلف تجربه کنند. پس از اینکه ماجراهای جک رید تمام شد، شما به تیپ شخصیتی درون خود مراجعه می کنید و با نسخه ای متفاوت از خودتان زاده می شوید، گویی که دوباره متولد شده اید.

info

Riddlord… Who is Riddlord? Why did he kidnap Spark, Jack Reed’s son? What secrets are hidden in the past of the famous serial killers hunter – Jack? The answers to all these questions you will find in this wonderful 3D puzzle game…

Seeker, in this game you have to fight with the immense consciousness and the world of Riddlord, in which everything is connected with the thread of thought and the pattern of liquid fire appears outward. In pursuit of the lost there is nothing with which the sharp, as sword mind could not cope. The first part of the game is in front of you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7 (32/64-bit) or higher

Processor: Intel Pentium 1.9GHz or AMD equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 or AMD equivalent

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7 (32/64-bit) or higher

Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 or AMD equivalent

DirectX: Version 10

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Riddlord The Consequence Build 20190315-SiMPLEX با لینک مستقیم