دانلود بازی Rigid Force Alpha v1.1.0 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی Rigid Force Alpha حال و هوایی کاملا جدید به عناوین کلاسیک شوتر که به صورت ساید-اسکرول روایت می شوند، خواهد داد. تمامی مدل های بازی به صورت سه بعدی و با دست طراحی شده اند، محیط گیم پلی کاملا خیره کننده است و جلوه های ویژه با جزئیات بسیار بالا ساخته شده اند. تعداد بسیار زیادی اسلحه با قابلیت آپگریدهای متعدد در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تجهیزات تکمیلی با نام Force Shards شناخته می شوند. شما باید گوی های انرژی را جمع آوری کنید و تامین نیروی خود را تکمیل نمایید تا بتوانید قدرت لازم برای نابودی دشمنان خود را داشته باشید.

دانلود بازی Rigid Force Alpha اثری از استودیو com8com1 Software می باشد که در ۳۱م آگوست ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است. علیه توده ای عظیم از دشمنان، سفینه های فضایی نظامی سنگین، ربات های با لیزرهای کشنده و موجودات بیگانه ی بسیار بزرگ به نبرد بپردازید. هر دشمن شما، از کوچکترین آن ها تا بزرگترینشان، دارای استراتژی چالش برانگیز و منحصر به فرد خود می باشد. حالت اصلی گیم پلی تحت عنوان Main Mission روایت می شود که پس از مدتی تکراری خواهد شد. اما نگران نباشید! چرا که تیم توسعه دهنده، دو حالت جدید دیگر Arcade و Boss Rush Mode را برای شما تدارک دیده اند تا بتوانید در لیدربوردهای جهانی این بازی ترفیع پیدا کنید و بتوانید ۴۰ اچیومنت مورد نظر را جمع آوری نمایید.

سیستم های منحصر به فرد برای اسلحه و افزایش قدرت شما مهیا است. بخش داستانی بازی دارای کات-سین های متحرک با صداگذاری کامل شخصیت ها می باشد که می تواند هیجان خاصی را به شما القا کند. بازی Rigid Force Alpha دارای شش استیج کاملا اکشن و متفاوت از یکدیگر است که دارای گیم پلی چالش برانگیز اما منصفانه خواهد بود. شما می توانید درجه ی سختی مراحل را از ابتدایی تا حرفه ای تغییر دهید.

Rigid Force Alpha v1.1.0 PC-SiMPLEX

info

Rigid Force Alpha breathes new life into the classic side-scrolling shooter genre with its lovingly hand-crafted 3D models, stunning environments, detailed effects and an electrifying Synthwave soundtrack. Arm your fighter with numerous upgradeable weapon systems and supplemental Force Shards! Collect Energy Orbs to fill up your energy supply and eventually unleash an extremely powerful blast against your foes!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 2.5 GHz Quad Core or comparable
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 700 or comparable
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 3.4 GHz Quad Core or comparable
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 970 or comparable
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Controller recommended

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Rigid Force Alpha v1.1.0-SiMPLEX با لینک مستقیم