دانلود بازی RIOT Civil Unrest برای کامپیوتر – نسخه نهایی HI2U

این بازی توسط دو استودیو Leonard Menchiari و IV Productions توسعه داده شده و کمپانی Merge Games آن را منتشر کرده است. بازی RIOT Civil Unrest در سبک استراتژیک، شبیه سازی و اکشن می باشد و قرار است تا بهار ۲۰۱۸ در حالت دسترسی زودتر از هنگام باشد. در این بازی می توانید با انقلاب های معاصر که بر ضد ظلم، ستم و ناآرامی های مدنی به وقوع پیوستند بیشتر آشنا شوید. از حمله این وقایع می توان به Indignados (اسپانیا), Arab Spring (مصر), Keratea (یونان) و NoTAV (ایتالیا) اشاره کرد. بازی دارای گیم پلی تاکتیک محور بوده که از طریق گرافیک با سبک قدیم به سمع و نظر شما می رسد.

Riot – Civil Unrest قول یک تجربه قوی را داده، و به شما این امکان را می دهد که در ۲۰ مرحل تکنفره در قالب پلیس یا انقلابیون قرار بگیرند. این دو جناح متفاوت از تاکتیک ها و سلاح های خاص خود استفاده می کنند. دو حالت PvP و چند نفره آنلاین نیز در بازی گنجانده شده اند. علاوه بر این موارد، می توانید گروه انقلابی خود را بسازید. امکان وارد کردن پس زمینه، موانع جناحی، و نیروهای مخالف نیز وجود دارد. در این حالت می توانید که مردم چگونه دست به انقلاب زده، و دولت با تمام قوا سعی در نابودی تهدیدات دارد. این بازی برای اولین با در سال ۲۰۱۳ و در کمپین دریافت بودجه Indiegogo معرفی شد.

RIOT Civil Unrest PC-HI2U

آپدیت بازی Update v20190304-BAT اضافه شد

دانلود-بازی-RIOT-Civil-Unrest

info

As the world’s economical crisis deepens and inequality tears the very fabric of society the discontentment of the masses manifests itself in violent public disturbances and civil disorder.RIOT – Civil Unrest is the highly anticipated real-time riot simulator that places the player right in the heart of some of the world’s most fractious clashes. Campaigns include: Indignados (Spain), Arab Spring (Egypt), Keratea (Greece) and NoTAV (Italy). Seventeen single level scenarios include Rome, Oakland, Paris, London and Ukraine.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher
Processor: 3GHz Processor or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 3.4GHz Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2GB Dedicated VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190304-BAT با لینک مستقیم

————-

دانلود بازی RIOT Civil Unrest-HI2U با لینک مستقیم