دانلود بازی Rise Race The Future + Update v1.02 برای کامپیوتر

بازی Rise Race The Future شما را به دنیای نه چندان دور می برد و یک هیجان واقعی از مسابقات اتومبیل رانی را به شما می چشاند. شما در مسیرهای مختلف و متنوع رقابت خواهید کرد و می توانید المان های گرافیکی جذابی را از تغییر فصل ها، برف و باران مشاهده کنید. بازی گیم پلی منحصربفردی دارد و از این نظر می توانید از کنترل های فنی و دقیق بازی بهره ببرید. محیط ها واقعا طبیعی دیده می شوند و همین هم لذت تجربه یک رانندگی عالی را دوچندان می کند. می توانید با پیروزی در رقابت های متنوغ، ماشین های جدید را باز کنید و در نهایت به سرزمین های جدیدتر راهی شوید. هر بازیکن می تواند مهارت های خود را در بازی مورد سنجش قرار دهد و وارد رقابت های آنلاین شود. این رقابت ها دارای چالش های بسیاری است و باید حتما خودروی خود را بشناسید و با سیستم حرکتی آن در مسیرهای مختلف اخت بگیرید.

Rise Race The Future PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.02-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Rise-Race-The-Future

با دانلود Rise Race The Future وارد عنوانی می شود که فیزیکش واقع گرایانه است و برخورد ها و واژگونی ها حس و حال واقعی خودشان را القا می کنند. برای یک تجربه لذت بخش، باید خودروی خود را ارتقا دهید و نهایت سرعت را در بازی تجربه کنید. آهنگ های بازی جذاب و زیبا هستند و شما را به نبردی سریع و اکشن دعوت می کنند. می توانید از نیتروژن استفاده کنید و اعلان های مختلف بازی را به مانند آثار بزرگ، در کناره ها مشاهده کنید. مسیرهای دارای تنوع و پویایی کاملی هستند و همه بازیکنانان با قدرت عمل می کنند. این یک بازی اعتیادآور است و یقینا تجربه ای بی نظیر برای شما به ارمغان خواهند آورد. شکوه مسیرها کافی است تا شما عاشق این اثر شوید و ساعت ها رانندگی را با دوستان خود در بازی تجربه کنید.

info

RISE: Race The Future is a racing game set in a near future where a new kind of wheel technology will let you drift on all type of terrains and especially on water. The unique gameplay defined as “precision drifting” will suit every player looking for technical and precise controls combined with the immediate fun and ease of an arcade game. Natural environments are enriched and reimagined to create technical racetracks mixing multi-paths water zones and jumps. Inspired by retro arcade rally games the wide surfaces let the player enjoy long powerslides.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 7 64bits
Processor: Core I3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5870
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 10 64bits
Processor: Core I5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 760 or AMD R9 270
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.02-PLAZA با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.01-PLAZA با لینک مستقیم

—————

دانلود بازی Rise Race The Future-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم