دانلود بازی Rivals of Aether: Shovel Knight برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

Rivals of Aether یک بازی مبارزه ای ایندی است که در جهانی با تمدن های مختلف جریان دارد. این تمدن ها قدرت آتش، هوا، آب و زمین را فرا خوانده اند و هرکدام از قدرت کنترل عناصر برخوردار هستند. گیم پلی بازی رقابتی است و می توانید ابزارهای مختلفی داشته باشید. رقیبان خود را انتخاب کنید و با رفتن به میدان نبرد، خودتان را آماده تجربه نبردهای کلاسیک کنید. رقابت ها یک به یک یا دو به دو هستند و حتی می توانید در بخش Story Mode، شروع به کشف رمز و رازهای هیجان انگیز هر شخصیت کنید.

امکان سفارشی سازی تمامی شخصیت ها در بازی ممکن شده است و با توجه ب علاقه خود می توانید آنها را ارتقا دهید. موجی از حمله ها در بخش داستانی روی می دهد و باس ها هم گل سرسبد نبردها را تشکیل می دهند. مهارت های خود را می توانید به بخش آنلاین ببرید و در برابر اعضای واقعی خودی نشان دهید. در این بخش دیگر باید منتظر هر حیله ای باشید و مطمئن باشید که رحمی در کنار نخواهد بود.

Rivals of Aether Shovel Knight PC-DARKZER0

بسته الحاقی جدید Shovel Knight اضافه شد

دانلود-بازی-Rivals-of-Aether-Shovel-Knight

با دانلود بازی Rivals of Aether می توانید ابتدا وارد بخش آموزشی شوید و حرکات هر شخصیت را یاد بگیرید. این بخش شامل درس های مبتدی تا پیشرفت است و تمامی داده ها و هیت باکس ها را شامل می شود. نبردها در محیط های مختلف روی می دهند و از جنگل های سرسبز گرفته تا کوهستان های سرد را شامل می شوند. البته این مناظر تنها ظاهری هستند و تاثیر خاص روی گیم پلی ندارند. اما گیم پلی بازی سریع است و حس و حال جذابی به بازیکن می دهند. برای همین منظور باید حرفه ای رفتار کنید و قدرت های خاص هر شخصیت را بشناسید. چنین روندی باعث اعتیادآور شدن این بازی ایندی می شود.

info

RIVALS OF AETHER is an indie fighting game set in a world where warring civilizations summon the power of Fire, Water, Air, and Earth. Choose a Rival to bring into the battlefield and manipulate the powers of the classical elements and animal movement. Praised for its competitive gameplay and intensive training tools, Rivals of Aether is the perfect entry to the Platform Fighter genre.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® 7 / 8 / 10

Processor: 1.2GHz processor

Memory: 512 MB RAM

Graphics: DirectX Compatible graphics card with at least 32MB of video memory

DirectX: Version 9.0c

Storage: 300 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft® Windows® 7 / 8 / 10

Processor: 1.4GHz processor or faster

Memory: 1 GB RAM

Graphics: DirectX Compatible graphics card with at least 32MB of video memory

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و  توسط RivalsofAether.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Rivals of Aether Shovel Knight-DARKZER0 با لینک مستقیم

ADs