دانلود بازی Riverbond برای کامپیوتر

بازی Riverbond در استودیو Cococumber توسعه یافته که سبک آن وکسل، اکشن و ایندی است.. بازی با زاویه دید بالا به پایین پیش می‌رود و شاهد طراحی گرافیکی بسیار جذاب هستیم. همچنین بازی از بخش همکاری چند نفره برخوردار است که تا چهار بازیکن را به طور همزمان پشتیبانی می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم، پوسته‌ها یا به اصطلاح اسکین‌ها بازی است. ظاهر کاراکتر‌های محبوبی همچون Shovel Knight، Bastion و حتی Psychonauts در این بازی در دسترس است و علاقه‌مندان به این بازی‌ها می‌توانند با کاراکتر محبوب‌شان به نبرد با دشمنان بروند.

شما باید عازم سفری قهرمانانه شوید تا ماموریت های خود را انجام دهید، با دشمنان دوست داشتنی مبارزه کرده و هرچیزی که سر راهتان قرار می گیرد را به مکعب های کوچک خرد کنید! آیا شما و دوستانتان می توانید قهرمانان افسانه ای بازی Riverbond باشید؟ ده ها اسلحه جالب و اسکین های گوناگون در محیط گیم پلی بازی پنهان شده اند که با پیدا کردن آن ها، می توانید قدرت خود را افزایش دهید. هرکسی در این بازی می تواند استایل و روش مبارزه ای منحصر به فرد خود علیه دشمنان و باس ها را داشته باشد.

Riverbond PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Riverbond

info

Riverbond is a fun and frantic couch co-op adventure game for 1 to 4 players set in a stunning voxel world. Embark on a heroic journey to complete missions, battle adorable enemies, and smash everything into tiny cubes! Will you and your friends be the legendary heroes of Riverbond?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel 2.0 Ghz or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GTX 600 Series or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 650 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel 3.0 Ghz or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVDIA GTX 900 Series or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 650 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Riverbond-DARKZER0 با لینک مستقیم