دانلود بازی Rogue Singularity برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Rogue Singularity یک بازی سرعتی بی نهایت است که از آثار کلاسیک و پلتفرمر دهه نودی الهام گرفته شده است. شما در این بازی یک سیاه چاله سرگردان می بینید که دنیاهای بیشماری را ایجاد کرده است و کنترل آن از دست شما خارج است. شما باید از موجودات شرور فرار کنید و پازل های شیطانی را حل کنید. این وظیفه تا پایان بازی برقرار است و باید در هر سطح رویه ای مخصوص برای خود پیش گیرید. شما هرگز وارد دو مرحله یکسان نخواهید شد و تازگی بازی تا انتها حفظ می شود. قهرمانان خود را می توانید سفارشی سازی کنید که این روند در ویندوز، لینوکس و مک چالشی متنوع برای تان ایجاد می کند. Rogue Singularity دوران طلایی آثار سوم شخص را زنده می کند و شما به صورت ایده آل باید گیم پلی سرعت بازی را طی کنید.

Rogue Singularity PC-PLAZA

دانلود-بازی-Rogue-Singularity

بازی Rogue Singularity شما را در یک سیستم بقا نگه می دارد و باید به سادگی انتهای مراحل را به همدیگر وصل کنید و از خطرات اجتناب کنید. مهارت های شما برای زنده ماندن کاربرد دارد و باید در سریع ترین زمان ممکن چالش اهی بازی را انجام دهید. در بخش آنلاین می توانید موفقیت های خود را به اشتراک گذارید و با دوست خود یک سطح چالشی را تجربه کنید. چالشی های هفتگی بازی دنیاهای سه بعدی را به این اثر اضافه می کند و می توانید با رفلکس و دقت بالا کار خود را در کهکشان بی نهایت بازی پی بگیرید. هر سطح از بازی نمایشنامه ای بی نظیر دارد و دنیا را به چالش می کشد. سطح های تکمیل شده بازی در دک های جهانی قرار می گیرند و جهانی عجیب و غریب تولید می کنند. موسیقی بازی از آثار هیپید الهام گرفته است و از آن لذت خواهید برد. ترکیب بندی رنگی در گرافیک بازی جذاب است و جهان ها را به خوبی از همدیگر جدا می کند.

info

Rogue Singularity is a high-speed infinite obstacle course inspired the classic 3D platformers of the 1990s. A wandering black hole – a rogue singularity, in fact – has crashed into your star system, turning countless worlds into floating debris. You control a plucky little robot, traversing the remnants of these worlds while dodging hazards, escaping hostile creatures, and solving devious puzzles. Every level is procedurally generated, so you will never play the same game twice.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or Newer (64-bit version)

Processor: 2.0GHz Dual Core

Memory: 3 GB RAM

Graphics: SM3 512MB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or Newer (64-bit version)

Processor: 2.6GHz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: SM4 1GB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: Gamepad or Controller Recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Rogue Singularity-PLAZA با لینک مستقیم

ADs