دانلود بازی RollerCoaster Tycoon World برای PC

بازی RollerCoaster Tycoon World در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Nvizzio Creations طراحی و منتشر شده است. این بازی شبیه ساز، شما را در نقش یک مدیر شهربازی قرار می دهد تا توانایی های شما را در مدیریت در این بخش به نمایش بگذارد. شما به عنوان مدیر باید پارک خود را به صورت کامل طراحی کنید و آن را به یک مکان جذاب، ترسناک و هیجان انگیز برای مردم تبدیل کنید تا جذب آن شوند. دیگر عواملی که در موفقیت شما موثر است، ایجاد مغازه و فراهم کردن مکان های تفریحی مناسب می باشد که این امر باعث چندین برابر شدن درآمد شما می شود. هدف اصلی شما در این بازی کسب درآمد و تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین مدیرهای دنیا می باشد و بازی این قابلیت را در اختیار شما قرار داده تا با شخصی سازی های خودتان، به موفقیت برسید. زمانی بازی به اوج هیجان و زیبایی خود می رسد که شما آن را به صورت آنلاین و به همراه دوستان و سایرین تجربه کنید و با حریفان حقیقی به رقابت بپردازید و مهارت های مدیریتی خود را به رخ کاربران بازی بکشید.

RollerCoaster Tycoon World PC-RELOADED

|آپدیت Update.4-BAT اضافه شد|

RollerCoaster Tycoon World-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

RollerCoaster Tycoon World-screenshots RollerCoaster Tycoon World-screenshots

RollerCoaster Tycoon World-screenshots RollerCoaster Tycoon World-screenshots

RollerCoaster Tycoon World-screenshots

info

RollerCoaster Tycoon World™ is the newest installment in the legendary RCT franchise. This next-generation theme park simulation and building game includes fan-favorite features and incredible new advancements such as stunning 3D environments full of roller coaster thrills, exciting flat rides, eager guests, user-generated content, robust social features, and more – all in one massively fun game! FEATURES Powerful Building Tools: Innovative 3D Coaster Editor: Easily create the coolest and wildest coasters imaginable with our best track editor ever! Using our spline-based editor, tracks can be fully manipulated in 3D for the first time, allowing you to create any shape you can dream up. Expansive Selection of In-Game Objects: Entertain your park guests with tons of different coasters, flatrides, shops, scenery items and more! Freeform Object Placement: Control and place every single in-game object anywhere on the map at any angle. Curved Paths: Select your unique type of path from a variety of widths, styles, and shapes. You can make them straight, or for the first time in the franchise, curve them at almost any angle! Fully Deformable Terrain with Water: Place amazing rides and change your park’s landscape in full 3D with completely deformable terrain and water.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64-bit)

Processor: Intel 2.3 Ghz Core i5 or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM Graphics: GeForce GTX 460 or AMD equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

Additional Notes: Subject to Change

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد، فضای کافی در هارد و رم خود داشته باشید و مقدار زیادی صبر (!) برای نصب نسخه فشرده به خرج دهید. در ابتدای نصب، تیک گزینه های اضافی را بردارید گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

DLCs and Updates

 

– دانلود آپدیت RollerCoaster.Tycoon.World.Update.4-BAT بازی

– دانلود آپدیت RollerCoaster.Tycoon.World.Update.v20161210-BAT بازی

– دانلود آپدیت RollerCoaster.Tycoon.World.Update.1-BAT بازی

 

=========================================

RELOADED Release

  دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت ۱Direct Link

دانلود پارت ۲Direct Link

دانلود پارت ۳Direct Link

 

=========================================

FitGirl Repack Release

دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود پارت ۲ : Direct Link