دانلود بازی Room 208 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

داستان بازی Room 208 در شهری آرام و ساکت جریان دارد و ما وارد هتلی قدیمی و تاریخی می شویم. این بازی تاریخچه ای از ذهن ساکنین منطقه برای ما تعریف می کند و مرگ و میرهای عجیبی که رخ داده است را بررسی می کند. ساکنین ادعا می کنند که همه اتفاقات عجیب در اتاق ۲۰۸ در جریان بوده است و توانایی تعریف کردن بسیاری از آن را هم ندارند. ویکتور راکفورد در راس این ماجرا قرار دارد و از توانایی های خودش برای کشف ماجرا استفاده می کند. باید دید که شما چطور می توانید در نقش ویکتور به این اتاق بروید و اتفاقات شیطانی آن را بررسی کنید. آیا همه این اتفاقات فریبی بیش نبوده است یا ادعای ساکنین کاملا حقیقت دارد. شما باید هرچه که می توانید بدست آورید و از ایجاد قربانیان دیگر جلوگیری کنید.

Room 208 PC-CODEX

دانلود-بازی-Room-208

بازی Room 208 اتمسفر بسیار سنگینی دارد و شما باید به طور دقیق به جزئیات توجه کنید. از همه تجربیات روانشناختی خود استفاده کنید و آماده تجربه ای ترسناک شوید. بازی معماهای بسیاری دارد و باید از فرار استفاده کنید و به اتاق های درست برسید. بازی بارقه هایی از سبک بقا در خودش دارد و هوش مصنوعی دشمنان شما باعث سخت تر شدن اوضاع می شود. برخوردهای تصادف و جامپ اسکیرها به وفور در بازی دیده می شود و دشمنان طراحی کاملا پویایی دارند. شما باید داستان همه جانبه بازی را دنبال کنید و در جهان بازی کاوش کنید. وضوح بازی به صورت کاملا از ۴K پشتیبانی می کند و امکان القای ترس بیشتر به مخاطب را فراهم می کند. صداهای شدیدی از اطراف به گوش می رسد و صداگزاری ها در کاال های مختلف در این بازی بی نظیر است. در نظر داشته باشید که شما شکار هستید و نه شکارچی، پس باید فرار کنید و تا می توانید از دشمنان خود دور بمانید.

info

In the small quiet town of Fleetwood Vale, an old and historic hotel resides – it’s history cemented in the minds of the local town residents. Now, tormented by numerous strange deaths, an EVIL has made claim to the building. Victor Rockford, a spiritual medium has been asked to use his otherworldly abilities to investigate the hotel in an aid stop the EVIL that resides in Room 208. Little did he know, what was waiting for him inside Room 208.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: Intel i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680

DirectX: Version 9.0

Storage: 7 GB available space

Sound Card: Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i7

Memory: 10 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950

DirectX: Version 12

Storage: 7 GB available space

Sound Card: Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Room 208-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم