دانلود بازی Run Gun Die Ultimate برای کامپیوتر

Run Gun Die Ultimate یک بازی موفق در گوشی های هوشمند بود که حال در ۱۵م می ۲۰۱۹ پا به پلتفرم PC گذاشته است. این بازی در سبک اکشن، خشونت آمیز و ایندی می باشد که استودیو Tybug Studios آن را توسعه داده و منتشر کرده. شما در بازی Run Gun Die یک گرافیک ساده پیش‌رو دارید و موسیقی یکی از عناصری است که ترس و دلهره را برجان بازیکن می‌اندازد. در این موسیقی شما صدای ارواحی را می‌شنوید که گویی با سرعت به سمت شما حرکت می‌کنند و هیچ رحمی هم ندارند.

هرگاه به اسکلت‌ها برخورد کردید، باید سریعا آنها را از پای درآورید و اجازه نزدیک شدن به آن‌ها را ندهید. هرگاه که به شما چسبیدند، باید با یکی از کنترل‌ها آن‌ها را دور کنید چرا که دیگر اسلحه شما کارساز نخواهد بود. پس دقت کنید که قبل از رسیدن باید آن‌ها را سریعا بزنید و در این راه مهارت تیراندازی و از همه مهم‌تر نشانه‌گیری خود را بهتر کنید. پیدا کردن راه‌های خروج و اکتشاف در محیط ناشناخته بازی، یکی از وظایف اصلی شما است و باید در این راه کمی صبور باشید. چنین تجربه‌ای یک حس نوستالژیک به شما القا می‌کند و یادآور بازی‌های قدیمی است که روی کامپیوتر تجربه می‌کردیم.

Run Gun Die Ultimate PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Run-Gun-Die-Ultimate

سلاح‌ها در بازی Run Gun Die Ultimate اکشن اندروید تنوع خوبی دارند و می‌توانید چندین مورد از آن‌ها را حمل کنید و سریع بین آن‌ها سوپیچ کنید. قهرمان بازی در شرایطی قرار دارد که هم باید بر ترس خود غلبه کند و هم گوشه گوشه محیط بازی را برای پیدا کردن شریک خود بگردد. شما حتی می‌توانید سوار ماشین شوید و سرعت بیش‌تری در حرکات خود داشته باشید. فضای بازی از بالا به پایین نمایش داده می‌شود و یادآور بازی‌های قدیمی است که بارها در بچگی آن‌ها را تجربه کرده‌ایم. شما هرچه قدر که با نوار سلامت بیش‌تر مراحل را به پایان برسانید، امتیاز بیش‌تری کسب می‌کنید و می‌توانید از سلاح‌های بهتر استفاده کنید. در مراحل بالاتر تعداد ارواحی که به شما حمله می‌کنند زیاد می‌شود و تنها شانس شما حرکت مداوم در محیط و شلیک لحظه‌ای به آن‌ها است.

اگر نگاهی به بافت‌‌های بصری بازی Run Gun Die Ultimate و گرافیک کلی از نمای نزدیک داشته باشید، متوجه می‌شوید که طراحی‌ها بسیار عالی است و تمام تلاش سازندگان بر این بوده است که یک حس نوستالژیک به بازیکنان القا کنند. حتی در انیمیشن‌ مردن کاراکتر اصلی و حمله ارواح هم به‌خوبی می‌توان ریزه‌ کاری سازندگان را مشاهده کرد. خوشبختانه با وجود گیم‌پلی سخت بازی، کنترلر بازی تنوع خوبی دارد و می‌توانید با استفاده از آن بر اسکلت‌هایی که به شما حمله می‌کنند، پیروز شوید. باید مراقب فشنگ‌های خود هم باشید و هیچ‌گاه شلیک‌های ممتد و سریع نداشته باشید. اگر سلاح‌تان فشنگ تمام کرد، باید در به در به دنبال فشنگ باشید و تمامی زیر و بم بازی را کشف کنید. با کشتن خود اسکلت‌ها معمولا می‌توانید فشنگ موردنیاز خود را بدست آورید.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

Run Gun Die Ultimate is a top-down shooter with procedurally generated levels for our heroine to explore and fight though. The sole purpose of each level is to find your partner waiting for you at the end of the level. The gameplay is inspired by the dual joystick games of old. Explore for treasure, break crates and barrels, open chests and tombs, but don’t stay still long as enemies will find you. Fight skeletons, shamans, run from chargers and face mini bosses (slayer, lava and acid) all while finding your way out.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64bit

Processor: i3-3220 Intel or AMD Equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Dedicated Graphics Card

DirectX: Version 11

Storage: 750 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل Run Gun Die Ultimate.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Run Gun Die Ultimate-DARKZER0 با لینک مستقیم