دانلود بازی Runner3 برای کامپیوتر

بازی Runner3 دارای گیم پلی ریتمیک است. شخصیت های زیادی در این بازی قرار است حضور داشته باشند. از Timbletot گرفته تا CommanderVideo و سایرین! شما می توانید CommanderVideo را انتخاب کنید و مشغول پرش، پرشِ دوبل، پرش از دیوارها، پرش به جناحین، سرُخوردن، ضربه زدن، غوطه ور شدن، پرواز و رقصیدن در طی مسیر به پیروزی شوید. تمامی مراحل بازی دارای چالش، هیجان و سرگرمی بسیار بالایی می باشند.

هر مرحله در بازی Ruuner3 دارای یک مرحله ی مجزا می باشد که به صورت رترو و خاطره انگیز است. هم چنین در این مراحل رترو شاهد حرکات آزاد کاملا جدیدی برای کاراکترها خواهیم بود که در هیچ جای دیگر دیده نشده اند. وجود کاراکترهای جدیدی از قبیل Dave of Woah Dave، Unkle Dill، Frank ‘N Stein، Awnty Rewty و بسیاری دیگر در بازی Runner3 به چشم می خورد. هم چنین شما می توانید طلا و الماس هایی که در طی بازی بدست می آورید را برای خرید لباس های جدید، شنل ها، تجهیزات جانبی و بسیاری موارد دیگر خرج کنید. مسیرهای متعددی برای به اتمام رساندن مراحل بازی وجود دارد. هرچه مسیر سخت تری را انتخاب کنید، مقدار الماس و طلا که نصیب شما خواهد شد، بیشتر است. بازی Runner3 مملوء از شخصیت های عجیب و غریب است که در صورت نیاز می توانید به آن ها مراجعه کنید. با این شخصیت ها معاشرت کنید و آن ها پاداشی به شما خواهند داد که باورش را نمی کنید!

Runner3 PC-CODEX

دانلود-بازی-Runner3

info

The rhythm-music platformer gameplay of BIT.TRIP RUNNER and Runner2 is back and better than ever! The Timbletot is determined to rid the multiverse of all its love and happiness. CommanderVideo, a lover if ever there were one, refuses to let this happen. He’s ready to jump, double-jump, wall-jump, slide-jump, slide, kick, float, fly, and dance his way to victory, all across a medley of thrilling, challenging, and joyous levels!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista SP1
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT740
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX1060
DirectX: Version 12
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Runner3-CODEX با لینک مستقیم

ADs