دانلود بازی Running Gods برای PC

بازی Running Gods در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Midnight Games EIRL طراحی و منتشر شده است. اربابان یونان قدرت خود را از دست داده اند و این امر احترام آن ها را نزد مردم کمتر کرده است به همین دلیل تصمیم می گیرند تا برای بازپس گرفتن قدرت خود به نبرد با دشمنان بپردازند. شما به عنوان یکی از اربابان ایفای نقش خواهید کرد که قدرتی برای حکومت بر مردم ندارد و امید اصلی سایر اربابان در مبارزه بر سر قدرت می باشد. شیطان، دشمن بزرگ شما در بازی می باشد که از هر حیله ای برای از بین بردن اربابان استفاده می کند و شما باید هرلحظه آماده رویارویی با آن باشید اما در ابتدا باید قدرت های خود را بدست آورید زیرا در غیراین صورت شیطان می تواند به راحتی شما و دیگر ارباب ها را نابود کند. این بازی دوبعدی و کارتونی را می توانید به صورت تک نفره تا ۴ نفره در ۲۸ مرحله مختلف به سرانجام برسانید و از آن نهایت لذت را تجربه کنید.

Running Gods PC-PLAZA

Running Gods-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

 

Running Gods-screenshots Running Gods-screenshots

Running Gods-screenshots Running Gods-screenshots

Running Gods-screenshots

info

Play as your favorite god and live an epic adventure through 28 levels in 7 emblematic worlds! You will be able to set traps, throw lightings, freeze, stun and throw out your friends in the multiplayer mode for 4 players. Unlock the Speedrun mode and become the divinest god! So, will you take on the challenge? NOTE : 2 to 4 Xbox controllers are required for the multiplayer mode. More than 28 levels to discover More than 7 gods with crazy powers 7 epic environments A multiplayer mode for 4 players to challenge your friends A Speedrun mode to unlock An awesome soundtrack A wacky commentator

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce G405

Storage: 1400 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Intel core i3-4150 (3.5 GHz)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce 750ti

Storage: 1400 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

PLAZA Release

 

دانلودDirect Link