دانلود بازی Sally Face Episode 4 برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

به داستانی نامتعارف دعوت شده اید! داستانی که پسری با صورت پروتزشده و گذشته ای غمگین پیش روی شماست. بازی Sally Face اثری اپیزودیک است که هرقسمت آن دارای داستانی متفاوت می باشد. این اثر را می توان در سبک ماجراجویانه، ایندی، ترسناک و با داستانی غنی دانست که توسط استودیو Steve Gabry توسعه و انتشار پیدا کرده است. شما باید اسرار شوم در دنیای سالی را افشا کنید تا بتوانید دروغ هایی که در پس سایه ها قرار گرفته اند را کشف کنید.

در بازی Sally Face گیمرها با دنیای سالی و کابوس هایش مواجه خواهند شد. تلاش های کژوال می تواند مسیر اصلی بازی را برای شما هموار کند. درنظر داشته باشید که لایه های پنهان در سرتاسر گیم پلی بازی وجود دارد که با مقداری صبر و حوصله می توانید آن ها را کشف کنید. این لایه های پنهان برای چالش گیمرهایی حرفه ای می باشد. هم چنین، مینی گیم های متعددی در سرتاسر بازی گنجانده شده است. تمامی محیط بازی توسط یک نفر به صورت دستی طراحی شده است. هم چنین، موسیقی و دیزاین تمامی سکانس ها نیز بدست یک نفر بوده است. دانلود بازی Sally Face از کارتون های دهه ۹۰ شبکه ی Nick و کابوس های شخصی طراح بازی الهام گرفته است.

Sally Face Episode 4 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Sally-Face-Episode-4

info

Delve into an unsettling adventure following the boy with a prosthetic face and a tragic past. In the first episode, Strange Neighbors, Sally Face and his father move into an apartment filled with odd tenants and an unfortunate crime scene. Little did they know what misfortune still awaits…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7
Processor: 2GHz
Memory: 4 GB RAM
Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای تمامی 4قسمت می باشد.

دانلود بازی Sally Face Episode 4-PLAZA با لینک مستقیم